• DOLAR 8.691
  • EURO 10.208
  • ALTIN 489.25
  • ...
​Dijital gösterimlerle Kudüs davası anlatılıyor
Google News'te Doğruhaber'e abone olun.  Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca "360 Kültür Sanat" projesi kapsamında hazırlanan "Geçmişten Bugüne Kudüs Dijital Gösterimi", işgal ve terör şebekesinin katliamlarının anlatıldığı 3 boyutlu hologram filmleri ile Marmaray Yenikapı İstasyonu'nda gösterime açıldı.

Kudüs çeşitli dönemlere ait fotoğraflar ve arşiv görüntüleriyle dijital gösterimle izleyicilere aktarılırken aynı zamanda Mescid-i Aksa ve Filistin'e yönelik yapılan barbar saldırılar ve işgal sürecine de yer verildi.

3 boyutlu hologram filmiyle "Geçmişten Bugüne Kudüs 360 Dijital Gösterimi" ile aktarılan Kudüs davası ile birlikte Mescid-i Aksa'nın ve Filistin'in terör şebekesi tarafından barbarca nasıl işgal edildiğine de yer verildi.

Başta Kubbet'üs-Sahra olmak üzere Kudüs'ün mabetlerinin izlenebildiği sergide, Mayıs 2021'de Şeyh Cerrah Mahallesi'nde başlayan işgalin seyri de ziyaretçilere sunuluyor.

Kudüs'ün ve Mescid-i Aksa'nın ihtişam ve güzelliğinin gözler önüne serildiği dijital gösterimde Osmanlı dönemine ve bugüne ait fotoğraflar yer aldı. Dijital gösterim 12 Temmuz'a kadar, pazar günleri hariç saat 11.00-19.00 saatleri arasında Coronavirüs (Covid-19) salgınına karşı gerekli önlemler alınarak gezilebilecek. (İLKHA) 

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir