• DOLAR 5.941
  • EURO 6.587
  • ALTIN 297.56
  • ...
Peygamber Sevdalılarından bayramlaşma programına davet
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından her bayram gelenekselleşen bayramlaşma programları kapsamında, Ramazan Bayramı'nın 2'nci günü Hazreti Süleyman Camii bahçesinde yapılacak olan bayramlaşma programına tüm Diyarbakırlılar davet edildi.

Yapılacak olan bayramlaşma programları hakkında bilgi veren Peygamber Sevdalıları Vakfı Sözcüsü Yahya Oğraş, Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak her yıl bayramlarda gelenekselleşen bayramlaşma etkinliğinin, vakıf bünyesinde Türkiye'nin dört bir tarafında belirlenen yerlerde icra edildiğini belirtti.

Diyarbakır'da yapılacak bayramlaşma etkinliğine yönelik açıklamalarda bulunan Oğraş, 'Diyarbakır'da da Rabbim nasip ederse bu yıl bayramın 2. gününde Hz Süleyman Camii bahçesinde ikindi namazından sonra inşallah bayramlaşma etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. Diyarbakır'ın fethi ile birlikte 27 sahabenin şehit edildiği ve medfun bulunduğu Hazreti Süleyman Camii ve bahçesini bayramlaşma yeri olarak özellikle tercih ettik.' dedi.

Diyarbakırlıları etkinliğe davet eden Oğraş, 'Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak tüm halkımızı bayramın 2. Gününde Hazreti Süleyman Camii bahçesinde yapacağımız bayramlaşma etkinliğine davet ediyoruz.' ifadelerini kullandı. (Ramazan Zeren – İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir