• DOLAR 7.163
  • EURO 8.743
  • ALTIN 415.31
  • ...
Umut Kervanı Bismil'deki muhtaç çocuklara kışlık giyecek yardımı yaptı
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Umut Kervanı Bismil, "Kışları Bahara Çevirin" kampanyasında toplanan kışlık giyecekleri ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırdı.

Hayırseverlerin bağışlarıyla ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık giyim yardımı yaptıklarını dile getiren Umut Kervanı Bismil temsilcisi Fuat Ayaş, yapılan yardımda emeği geçenlere teşekkür etti.

Ayaş, "Umut Vakfı’nın Türkiye genelinde başlatmış olduğu bir mont bir bot kampanyası çerçevesinde biz de ilçe temsilciliği olarak hayırsever vatandaşlarımızdan bu konuda yardım talebinde bulunduk. Yapmış olduğumuz yardım talebimize hayırsever vatandaşlarımız olumlu cevap vererek yardımlarda bulundular. Allah kedilerinden razı olsun, yardımlarını esirgemediler. Bu kapsamda ilçemizde 70 çocuğa bir mont, bir bot atkı ve bereden oluşan kışlık yardımlarımızı dağıttık. Rabbim, bu konuda emeği geçen Türkiye’deki tüm kardeşlerimizden ve hayır sahiplerimizden razı olsun. Bu yardımları yapmaya devam edeceğiz. Hayırsever vatandaşlarımızın ve yoksul ailelerin arasında köprü görevi yapmayı üzerimize bir borç olarak bilip yapmaya devam edeceğiz." dedi. (İLKHA)

 

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir