• DOLAR 13.435
  • EURO 15.244
  • ALTIN 795.071
  • ...
Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’dan Batman Üniversitesine kitap bağışı
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Batman Üniversitesini ziyaret ederek söyleşiye katılan Bağcı, Batman Üniversitesi Merkez Kütüphanesine kitap hediye etti.

Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’nın Batman Üniversitesi kütüphanesine kitap bağışında bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, böylesine önemli kitapların kütüphanelerinin raflarında yer almasından mutluluk duyduklarını belirtti.

“Kütüphaneler, öğrencilerimiz için bilgi yuvasıdır”

Öğrencilerinin alanında uzman akademisyenler tarafından kaleme alınan kaynaklara ulaşması konusunda özenle çalışma yürüttüklerini kaydeden Rektör Demir, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını her fırsatta karşılamak istiyoruz. Kütüphaneler, öğrencilerimiz için bilgi yuvasıdır ve onların bu kaynaklardan en iyi şekilde istifade etmelerini sağlamaya çalışmak bizim asli görevlerimizden. Kütüphanemizdeki kaynak çeşitliliği öğrencilerimize önemli faydalar sağlayacaktır. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin okudukları bölümle ilgili donanımlı bireyler olmalarını çok önemsiyoruz. Bu vesileyle kütüphanemize destekte bulunan Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’ya çok teşekkür ederiz.”​(İLKHA)

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir