• DOLAR 8.76
  • EURO 10.318
  • ALTIN 491.71
  • ...
Yazar Yararlı okuyucularıyla buluştu
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Batman’a gelen Yazar Bilal Yararlı için imza günü düzenlendi. Bilim Kitap Kırtasiyede düzenlenen imza günü okuyucuların yoğun ilgisiyle karşılandı.

İmza etkinliği esnasında duygularını paylaşan Yazar Yararlı, ilk defa Batmanlı okuyucu kardeşleriyle buluşmaktan mutluluk duyduğunu, gördüğü ilgiden ötürü duygulandığını söyledi.

Gençliğin kitap okuma konusunda sıkıntısı olduğunu, dindar gençliğin az kitap okuduğunu vurgulayan Yazar Yararlı, bu tür etkinliklerin kitaba olan ilgiyi artırdığını, okumaya olumlu katkı sunduğunu ifade etti.

Kitap imzalama günlerinin yazar ile okuyucu arasında bir gönül bağının kurulmasına vesile olduğunu, bu yolla hem yazarın üretkenlik anlamında motive olduğunu hem de okuyucunun kitapla irtibatının artmasına vesile olduğunu söyledi.

10 civarında eserinin bulunduğunu belirten Yazar, Romancı Yararlı, “Bu etkinlik yazar olarak katıldığım ilk imza günümdür. Doğrusu Batman’daki kitapsever kardeşlerimden böyle yoğun bir ilgi beklemiyordum. Batmanlı gençlerin okumaya, kitaba olan ilgileri bir yazar olarak beni memnun etti. İnşallah tekrar Batman’a gelmek, okuyucularımla buluşmak kısmet olur.” dedi.

Yazar Yararlı’nın kitaplarını, özellikle romanlarını büyük bir ilgiyle okuduklarını belirten Batmanlı kitapseverler ise Yararlı ile böyle bir ortamda buluşup tanışmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Bu tür kitap imza günlerinin artırılmasını isteyen kitapseverler, diğer yazarları da Batman’a beklediklerini söylediler.(İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir