• DOLAR 6.187
  • EURO 6.806
  • ALTIN 327.55
  • ...

  Yazar bir arkadaşım/kardeşim “bize ne oldu hocam, daha düne kadar Arap Natosu körfezin işbirlikçileri derken Katar`ı da hedefe koymuyor muyduk? Bir günde hepimiz Katar`cı olduk” dedi. Evet dedim “ama Onlar Katar`ı aramıza ittiler. Biz hala yerimizdeyiz. Biz küresel siyonizmin/emperyalizmin ve işbirlikçilerinin karşısındayız” dedim. Her kim ki siyonizm`in karşısındadır, biz onlardanız onlar da bizden!

Bu bize rabbimizin bir lütfu, Katar için bir şeref vesilesidir. Şereften yoksun olanlar Katar`ı dışladılar, aramızda yerin yok dediler. Kâfirlerin mekirlerini başlarına geçiren Hayrül Makirine (cc) şükürler olsun. Artık kimse “bu mücadele Sünni Şii mücadelesidir” diyemeyecek. Artık kimse “bu Türk, Arap, Fars, Kürt kavgasıdır” diyemeyecek. Bu mesele hayber ordusu ile Yahudi ve işbirlikçilerinin mücadelesidir.

Ümmetin iki göz bebeği, iki izzetli evladı Hamas`ı ve İhvan`ı terörist ilan etmek ne demek!. Evet, bunlar israil için tehlike olabilirler, israil bunlara terörist diyebilir. İsrail`in terörist dedikleri ümmetin iftiharıdırlar. İsrail`in “dostum” dedikleri dertlerine yansınlar, bu hacaletle başlarını önlerine eğsinler (FETÖ gibi). Bu dünyada rezil oldukları gibi ahirette de rüsvay olacakları günü beklesinler.

Ama israilin terörist dediğine terörist demek ne demek!? Hani bizdeki gezi zekâlıların “hepimiz çapulcuyuz” dedikleri gibi “hepimiz İsrailiz/yahudiyiz” demek değil mi? Siz demezseniz de biz biliyorduk zaten. 40 yıldır boşuna mı “Suudi Amerika” diyorduk size.

Biz günü gününe “meselenin Şii-Sünni meselesi olmadığını haykırıyorduk. Ne Şiiler Sünnileri ne de Sünniler Şiileri tehdit etmiyor, ancak şerefli haysiyetli Müslümanlar Melun Yahudi`yi tehdit ediyor” diyorduk. Yahudi bunu çok iyi biliyordu. Kendisine düşman olanların içinde hem Şii hem de Sünniler vardı. Tıpkı kendisine uşaklık eden Şii ve Sünniler olduğu gibi. Asıl düşman ister devlet ister cemiyet düzeyinde olsun bu izzetli Müslümanlardı.

Hatırlarsanız Trump geldiğinde sevinen şükreden Müslümanlar olmuştu. Zira geri zekâlı, aptal, ahmak bir düşman daima zeki ve akıllı bir düşmandan daha az tehlikeli idi. Daha dün denecek kadar yakın zamanda Hainül haremeyni şerifeyn nerdeyse Hadimül haremeyni Şerifeyn gösteriliyordu müminlerin gözünde. ABD bizi tehdit ettiğinde bizdeki Trump zekâlılar “Suudi ABD`deki trilyon dolarlarını çekerse ABD çöker, Suud`lu falan fişmekan yönetici dolarlarımızı çekeriz dedi” diyorlardı. Şimdi Suudi Amerikalı köşe yazarları gazetelerinde Suud halkını marketlerdeki Türk mallarından uzak durmaya boykot etmeye çağırıyorlar.

Malikül Mülk olan rabbimden duam dileğim başta Haremeyn ve Kudsü Şerif olmak üzere Mülkünü zalimlerin sultasından çıkarsın aziz kullarına versin. ABD`nin uşaklığını yapanlara geçmişte ABD`ye uşaklık yapan Şah gibi yeryüzünü dar etsin, sığınacak bir ülke bulamasınlar. Zira O (cc) her şeye Kadirdir, düşmanlarının tuzakları ise pek zayıftır.

Müminlere fehim feraset ve basiret ihsan etsin ki, karşılarında böylesine devasa Allah`ın ve müminlerin düşmanları varken tırnaklarının dibinden, Müslümanlar arasından düşmanlar icat etmesinler.

Katar`ın yöneticilerine direnme ve zillete boyun eğmeme gücü ihsan etsin. Katar halkına ve yöneticilerine, izzetli müminlerin arasına hoş geldiniz diyor, onları Rabbimin hıfzı emanına havale ediyorum.