• DOLAR 28.975
  • EURO 31.226
  • ALTIN 1862.397
  • ...
HÜDA PAR Gaziantep Gençlik Kolları parklarda umudu yeşertmeye devam ediyor
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

HÜDA PAR Gençlik Kolları Başkanlığı, teşkilatlarının olduğu tüm illerde, parklarda toplumun tepkisini çeken olaylara dikkat çekmek amacıyla "Parklarda Umudu Yeşertiyoruz" temasıyla etkinlikler düzenliyor.

Nizip İlçesinde düzenlenen program gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Program kapsamında Gaziantep'in hemen hemen her ilçesinde, parklarda bir araya gelen gençler, helal dairesinde gönüllerince eğleniyor.

HÜDA PAR Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Üstündağ, başlangıcını yaptıkları park buluşması hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Üstündağ, "HÜDA PAR Gaziantep Gençlik Kolları olarak genel merkezimizin talimatıyla 16 Ağustos ve 17 Eylül tarihleri arasında 'Parklarda Umudu Yeşertiyoruz' temasıyla düzenlemiş olduğumuz park buluşmalarımızın ilkini geçen hafta Şahinbey ilçemizin Yeşilvadi Parkı'nda gerçekleştirdik. İkincisini Şehitkamil ilçemizin Trafik Parkı'nda gerçekleştirdik. Park buluşmalarımızın üçüncüsünü Nizip ilçemizde gerçekleştirdik. Düzenlemiş olduğumuz park buluşmalarımıza görüyoruz ki gençler tarafından yoğun ilgi gösterilmektedir." dedi.

Park gibi sosyal alanların gençler tarafından yoğun ilgi gösterilen yerler olduğunu belirten Üstündağ, "HÜDA PAR Gençlik Kolları olarak gençlerimizi ilgi göstermiş oldukları parklarda yalnız bırakmayıp helal dairesi içerisinde gençlerimizle parklarda buluşup sosyal aktiviteler ve etkinlikler düzenliyoruz." diye konuştu. (İLKHA)Bu haberler de ilginizi çekebilir