• DOLAR 33.195
  • EURO 36.023
  • ALTIN 2550.996
  • ...
İşgalci siyonistler 1'i çocuk 3 Filistinliyi şehid etti, onlarca kişi de yaraladı
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Her Ramazan ayında Müslümanlar üzerindeki saldırılarını daha da artıran işgalci siyonist rejim bu Ramazan'da da bölgede kan ve gözyaşını eksik etmiyor.

Batı Şeria'nın kuzeyinde yer alan Nablus kentinin Beyta kasabasında dün işgal rejiminin kurşunla göğsünden yaraladığı Muhammed Hassan Assaf şehid olduktan sonra Ramallah ve Beytullahim'de biri çocuk 2 kişi daha şehid edildi.

Edinilen bilgilere göre Ramallah'ın El-Bire vilayetinde Müslümanlara işgalciler tarafından yapılan saldırıda 1 Filistinli genç şehid edildi, 11 Filistinli de yaralandı.

Filistin Sağlık Bakanlığı yaptığı açıklamada, Ömer Muhammed Alyan adlı 20 yaşındaki bir gencin işgalci siyonist rejimin kurşunlarıyla göğsünden yaralandığını ve ardından şehid olduğunu, omzundan yaralanmış bir genç ve vücutlarının farklı bölgelerinden vurularak yaralanan 5 gencin de Filistin Tıp Merkezine getirildiğini belirtti.

Öte yandan Sağlık Bakanlığı, işgalci siyonistlerin Beytullahim'deki saldırısında 14 yaşındaki Kusay Fuad Hammanire adlı bir çocuğu şehid ederek naaşına el koyduğunu ve 10 kişinin de yaralandığını belirtti. (İLKHA)Bu haberler de ilginizi çekebilir