• DOLAR 32.561
  • EURO 35.08
  • ALTIN 2453.351
  • ...
Siyer Sınavı Yarışması 2. Kategori Ödül Kazananlar
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

SİYER YARIŞMASI 2. KATEGORİ (6. Sınıf) ÖDÜL KAZANANLAR (İndirmek için tıklayınız)

SİYER YARIŞMASI 2. KATEGORİ (7. ve 8. Sınıf) ÖDÜL KAZANANLAR (İndirmek için tıklayınız)

İl İlçe Ad Soyad Türkiye Sırası Ödül

**********************
MERSİN MERKEZ İREM İPEK 1 Dizüstü Bilgisayar

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUHAMMED ENES ÇAKIR 2 Tablet

**********************
MARDİN MİDYAT MUHAMMED MARUF KILIÇ 3 Tablet

**********************
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE RUKİYE KARAHAN 4 Tablet

**********************
DİYARBAKIR KULP HAMZA YAVUZ 5 Tablet

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK YUSUFFATİH DENİZDALAN 6 Tablet

**********************
GAZİANTEP MERKEZ HATİCE KARATAŞ 7 Bisiklet/Gram Altın

**********************
ŞIRNAK İDİL MEHMETŞERİF OKTAY 8 Bisiklet/Gram Altın

**********************
DİYARBAKIR KULP MUSTAFA ÇANKAYA 9 Bisiklet/Gram Altın

**********************
BATMAN MERKEZ HİRANUR AKIN 10 Drone

**********************
MUŞ MERKEZ İBRAHİM GÜLER 11 Drone

**********************
VAN MERKEZ YAHYA GÜNDOĞDU 12 Drone

**********************
DİYARBAKIR DİCLE YİĞİT CENGİZ 13 Drone

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ ZEYNEP YAŞAR 14 Drone

**********************
ADIYAMAN MERKEZ YASİN TAHA ASLAN 15 Drone

**********************
ŞANLIURFA AKÇAKALE İZZED ELAKİL 16 Drone

**********************
ADANA YÜREĞİR ZEYNEP ALDUDAK 17 Teleskop

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ELİF YILDIZ 18 Teleskop

****************
ŞANLIURFA SİVEREK HACER ÖZTÜRK 19 Teleskop

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MERVE ÇAĞLAR 20 Teleskop

**********************
ADIYAMAN MERKEZ AHMET NECİP MEMİŞ 21 Teleskop

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUSTAFA KARAŞAN 22 Teleskop

**********************
İSTANBUL ÇEKMEKÖY ABDULKERİM HAN 23 Akıllı Bileklik

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK ABDÜLBAKİ DEMİRKOL 24 Akıllı Bileklik

**********************
MARDİN KIZILTEPE ELANUR CAN 25 Akıllı Bileklik 

**********************
MARDİN DERİK BARIŞ ÖZEKİNCİ 26 Akıllı Bileklik 

**********************
ADIYAMAN MERKEZ EYÜP CAN KORKMAZ 27 Akıllı Bileklik 

**********************
KAYSERİ YAHYALI FEVZİ KEREM KURAÇ 28 Akıllı Bileklik 

**********************
DİYARBAKIR KULP MELİKE ONAY 29 Akıllı Bileklik 

**********************
AĞRI MERKEZ SÜMEYYE DUMAN 30 Akıllı Bileklik 

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ YUŞA ÖZGÜÇ 31 Akıllı Bileklik 

**********************
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE AHMET DELİOSMAN 32 Akıllı Bileklik 

**********************
MARDİN MERKEZ AYŞEGÜL ERGEL 33 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ELİF SİMA GÜZEL 34 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HİCAB ÖZEL 35 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR KULP SONGÜL AYDIN 36 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
AKSARAY AKSARAY ŞADAN BETÜL KAPLANGÖZ 37 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK AHMED ERGÜN 38 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ALİ MUSAB ÇAKIR 39 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
MARDİN MERKEZ BERRA TUBA AZİZOĞLU 40 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
MALATYA YEŞİLYURT ESMA YAREN CANA L 41 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
VAN ÇATAK ESMANUR ABRAVCI 42 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
SİİRT MERKEZ HATİCE SEMİS 43 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
AĞRI MERKEZ LEYLA ÇIKMAZ 44 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MERYEM AZRA TAŞ 45 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
MALATYA MERKEZ NİSANUR AYAZ 46 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ ROJİYAN ERSİN 47 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
İSTANBUL BAĞCILAR SÜLEYMAN GÜNAY 48 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
SİİRT MERKEZ ŞAMİL E DEMCİ ERDEMCİ 49 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
BATMAN MERKEZ VEYSEL EMİR YILDIZ 50 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
MARDİN DERİK YAZGÜL ASLAN 51 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
SİİRT MERKEZ YİĞİTKEREM ÇAKIR 52 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
MARDİN DARGEÇİT ZEKİYE ÇELİK 53 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL FATMAGÜL DAĞILAN 54 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE MUHAMMED SARI 55 Dua Yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ELÇİN KAYA 56 Sırt Çantası

**********************
ADIYAMAN KAHTA İSMAİL SEVİM 57 Sırt Çantası

**********************
MARDİN MİDYAT SEMANUR ALP 58 Sırt Çantası

**********************
MALATYA YEŞİLYURT YASEMİN YAREN ÖZDEMİR 59 Sırt Çantası

**********************
BATMAN KOZLUK CESUR BAĞLAMIŞ 60 Sırt Çantası

**********************
BİNGÖL MERKEZ EBRAR KESKİN 61 Sırt Çantası

**********************
MARDİN ENES ARSLAN 62 Sırt Çantası

**********************
VAN MERKEZ EYLÜL GÜNDOĞDU 63 Sırt Çantası

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK EYÜP KÜÇÜKKAYA 64 Sırt Çantası

**********************
BİNGÖL KARLIOVA MUSA KAYA 65 Sırt Çantası

**********************
MARDİN NUSAYBİN ŞEHADET AKAD 66 Sırt Çantası

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR VECDİ KARADAŞ 67 Sırt Çantası

**********************
ADANA YÜREĞİR AHMET ÇETİN 68 Sırt Çantası

**********************
BURSA NİLÜFER AHMET EYMEN ÜNGÖR 69 Sırt Çantası

**********************
İSTANBUL FATİH ALBARAA AKKİLEH 70 Sırt Çantası

**********************
DİYARBAKIR DİCLE ASLI BAŞEĞMEZ 71 Sırt Çantası

**********************
MARDİN NUSAYBİN AYŞENUR ALGEL 72 Sırt Çantası

**********************
BURSA OSMANGAZİ BEYTULLAH KIRAÇ 73 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT ECRİN YILDIZ 74 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
SİİRT MERKEZ ENES YILDIZ 75 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ENESBURAK BALSAK 76 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ İBRAHİM KORKUT 77 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞIRNAK MERKEZ İSMAİI KURT 78 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
KAYSERİ YAHYALI MEHMET ERAY DİNÇ 79 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BURSA NİLÜFER MEHMETEMİN OKUMUŞ 80 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK MELEK AYMELEK 81 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR SİLVAN MİNE YILDIZ 82 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
VAN MERKEZ MUHAMMED AMMAR ÇALLI 83 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL ESENYURT MUHAMMED EMİN DAŞÇİ 84 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR KULP MUHAMMED ZENGİN 85 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK TUANNA DENİZ 86 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BİTLİS HİZAN YAKUP İSMAİL AYDIN 87 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MANİSA MERKEZ YAKUP ÖZEN 88 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ZEYNEPMERVE İDE 89 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP ŞAHİNBEY MUHAMMET YUSUF ŞAHAN 90 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ MUSTAFA ASLAN 91 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADANA YÜREĞİR HALİD NADAR 92 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BURSA KESTEL HİBE LHAM ELHAMVİ 93 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ELİFNAZLI BAYIR 94 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
AĞRI MERKEZ YAPRAK AYDEMİR 95 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ RÜMEYSA ELVİDE KURU 96 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL ASİYE YALÇIN 97 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ AYETULLAH KAYIK 98 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
AĞRI MERKEZ CAN ALPARSLAN 99 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ MUHAMMED MASU SÖYLEMEZ 100 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN KOZLUK VEYSEL KIRAL 101 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT YUSUF GÖKÇE 102 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MERKEZ ASYA KESKİN 103 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE BERAT ALANTAŞ 104 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK CUMA YÜKSEKKAYA 105 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ESKİŞEHİR MERKEZ EDİP BARIŞ 106 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ ELİF KOCAMAN 107 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR DİCLE ENDER KURT 108 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN DARGEÇİT FIRAT EŞ 109 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞIRNAK İDİL FURKAN TALAYHAN 110 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA SURUÇ HAYRÜNNİSA GÜNER 111 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ELAZIĞ KOVANCILAR HÜSEYİN GÖKMEN 112 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA CEYLANPINAR MURAT ÖZTÜRK 113 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ELAZIĞ MERKEZ MURTEZA DALMIZRAK 114 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BİNGÖL KARLIOVA RAVZANUR ALAN 115 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
VAN MERKEZ ŞEHİDE TAY 116 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞIRNAK CİZRE VİYAN TADİK 117 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL GÜNGÖREN YAVUZ SELİM PERVANELİ 118 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ ABDÜLSAMET RÜZGAR 119 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK ALİ ÇETİNKAYA 120 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
KONYA MERKEZ ALİ ŞEKER 121 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ ALMASGÜL AKIL 122 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ BEDİRHAN EKİN 123 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BURSA KESTEL BERAT MARAL 124 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN DARGEÇİT BUNYAM N KURUŞ 125 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN SASON CELAL YILDIZ 126 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN MERKEZ DAVUT GÜLER 127 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞIRNAK İDİL DİNDAR ALGUR 128 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ EDA NUR GÜZEL 129 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
AĞRI MERKEZ ELİF BAYRAM 130 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BİNGÖL SOLHAN ELİFNUR SÖNMEZ 131 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
KAYSERİ MERKEZ ENES ERGÜL 132 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ EREN TÜNCER 133 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MİDYAT FATİH CEYLAN 134 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADIYAMAN KAHTA FATMA SENA AKTAN 135 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİNGÖL MERKEZ HAMZA BUDAN 136 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ İBAAHİM HALİL ASLAN 137 Eşarp/Futbol Topu

**********************
GAZİANTEP ŞAHİNBEY KEREM PEKMEZCİ 138 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MİDYAT MAHMUT YENİGÜN 139 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİNGÖL SOLHAN MEDİNE KAYA 140 Eşarp/Futbol Topu

**********************
KAYSERİ YAHYALI MEHMETAAKİF GÜRBEDEN 141 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADANA YÜREĞİR MERVE ALDUDAK 142 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN MERKEZ MUHAMMED BONCUK 143 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ANKARA ALTINDAĞ MUHAMMED TAŞDEMİR 144 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADANA POZANTI MUHAMMET EMİR DİNÇ 145 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ERZURUM YAKUTİYE MUHAMMET ÖZDEMİR 146 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUSA GÖÇER 147 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ MUSTAFA TAHA CEBE 148 Eşarp/Futbol Topu

**********************
AĞRI DOĞUBAYAZIT NUR M ELMUHAMMED 149 Eşarp/Futbol Topu

**********************
GAZİANTEP ÖMER FARUK DAMAR 150 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK ÖMER FARUK YAMAN 151 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK POLAT ŞEN 152 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MUŞ BULANIK RESUL TANKUŞ 153 Eşarp/Futbol Topu

**********************
AĞRI MERKEZ ROJİN DOĞAN 154 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA HALFETİ SAFİYE KUTLUAY 155 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MİDYAT SAİT EREN AKÇAY 156 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİNGÖL KARLIOVA SIRMA İŞÇİ 157 Eşarp/Futbol Topu

**********************
AĞRI MERKEZ YUNUS EMRE AKTAŞ 158 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN ÖMERLİ ZEYNEP SİNCAR 159 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ZİNDAN SALTAN 160 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HÜSEYİN ÖZDEMİR 161 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MERSİN MUT MEHMET SAZAK 162 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN MERKEZ MEHMETSALİH 163 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN HASANKEYF ABDURRAHMAN YASAK 164 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ FURKAN YAMANDAĞ 165 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ ALİMERDAN GÜLSÜN 166 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİNGÖL MERKEZ ANSAR AKSİN 167 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADIYAMAN KAHTA BARIŞ ARDIÇ 168 Eşarp/Futbol Topu

**********************
GÜMÜŞHANE KELKİT HARUN RAŞİT TOK 169 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ERZURUM YAKUTİYE BERAT ÇEÇEN 170 Eşarp/Futbol Topu

**********************
TRABZON OF KAAN BAYRAM 171 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA BİRECİK MEHME T KARADAŞ 172 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ BÜNYAMİN YEŞİL 173 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN ERCİŞ DAVUT NAMA 174 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADANA YÜREĞİR ESLEM NENNİOĞLU 175 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN ERCİŞ HÜMEYRA CAN 176 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN ERCİŞ MUHAMMED YUSUF CRİST 177 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADANA SEYHAN ZEHRA BETÜL GEÇER 178 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR EĞİL ABDULHEKİM ŞİMŞEK 179 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN KIZILTEPE ABDULLAH EREN 180 Eşarp/Futbol Topu

**********************
İSTANBUL ÇEKMEKÖY AHMET ENVER ŞAHİN 181 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ELAZIĞ PALU ALİ İMRAN POLAT 182 Eşarp/Futbol Topu

**********************
SİİRT KURTALAN AMİNE ECRİN KARATAŞ 183 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ AYŞE ŞANLI 184 Satranç Takımı

**********************
ADANA POZANTI AYŞENUR SAY 185 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK BÜNYAMİN ÇETİN 186 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ BÜŞRA YENEN 187 Satranç Takımı

**********************
AĞRI MERKEZ CİHAN MUHAFIZ 188 Satranç Takımı

**********************
BALIKESİR EDREMİT DEFNE AĞCA 189 Satranç Takımı

**********************
ADANA POZANTI DUYGU YILMAZ 190 Satranç Takımı

**********************
BALIKESİR BANDIRMA ECE CEMRE KANBAY 191 Satranç Takımı

**********************
YALOVA ALTINOVA ECE NUR BOZKURT 192 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ EDA NUR ÇAKIR 193 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL ELİF ARSLAN 194 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR KULP EMİN YAZICI 195 Satranç Takımı

**********************
KAYSERİ YAHYALI ERDEM AÇIKGÖZ 196 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL EYŞAN OCAKHANOĞLU 197 Satranç Takımı

**********************
SİİRT MERKEZ FATMA ZEHRA DÜNDAR 198 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FOTİMA ABDIMOMİNOVA 199 Satranç Takımı

**********************
BURSA OSMANGAZİ HALİT TAHA KORKMAZ 200 Satranç Takımı

**********************
VAN BAŞKALE HALİT ÜNLÜTÜRK 201 Satranç Takımı

**********************
BİTLİS MERKEZ HİLAL KAYA 202 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MERKEZ HİLAL NAS 203 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR DİCLE HÜSEYİN KAHRAMAN 204 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ HÜSEYİN SEVE R 205 Satranç Takımı

**********************
İZMİR KARABAĞLAR İREM ASLAN 206 Satranç Takımı

**********************
MARDİN NUSAYBİN M SALİH AR 207 Satranç Takımı

**********************
MARDİN NUSAYBİN MARİYE ERGEL 208 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK MATALHALÇİ ALÇİÇEK 209 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN BESNİ MEHMET MUSTAFA ŞAHİN 210 Satranç Takımı

**********************
MERSİN TARSUS MERYEM TUNCER 211 Satranç Takımı

**********************
VAN MERKEZ MUHAMMEDEMİN YALÇIN 212 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUHAMMEDFURKAN ERDEM 213 Satranç Takımı

**********************
BURSA OSMANGAZİ MUHAMMEDYUSUF KÖROĞLU 214 Satranç Takımı

**********************
AĞRI MERKEZ MUSTAFA ÖZEN 215 Satranç Takımı

**********************
AFYONKARAHİSAR ÇAY NAZİK ECRİN ŞAPCI 216 Satranç Takımı

**********************
BALIKESİR EDREMİT NİSANUR KUZEY 217 Satranç Takımı

**********************
BİTLİS AHLAT OKTAY YÜRÜKLİ 218 Satranç Takımı

**********************
IĞDIR MERKEZ ÖMER ÇAM 219 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ ÖMER YILDIRI M YILDIRIM 220 Satranç Takımı

**********************
ELAZIĞ KOVANCILAR REYYAN ÇELİK 221 Satranç Takımı

**********************
HAKKARİ ROJBİN AKIN 222 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ RÜZGAR ÇULHA 223 Satranç Takımı

**********************
TRABZON ARAKLI SAMET DANIŞMAZ 224 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MERKEZ SEMANUR KARACA 225 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ SÜMEYRA YILMAZ 226 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ TAHA ELHANSU 227 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK İDİL TUĞBA ATEŞ 228 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ UBEYDULLAH BAŞEĞMEZ 229 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK İDİL Y DİMEN 230 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ YAĞIZ L IM YILDIRIM 231 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ YAĞMUR KIZIL 232 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ YEZDA KAŞIM 233 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN KAHTA YUSUF NAİM 234 Satranç Takımı

**********************
BURSA ORHANGAZİ ZEYNEP BETÜI KILIÇ 235 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL FATİH AYŞE BALTA 236 Satranç Takımı

**********************
KAYSERİ YAHYALI EMRE KALDIRIMCI 237 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR HANİ MUH MMED ERĞOĞAN 238 Satranç Takımı

**********************
İZMİR KARABAĞLAR NUR HABİB 239 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL BAĞCILAR İKRAHATİCE ŞAMAN 240 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR SİLVAN GAMZE İÇGİL 241 Satranç Takımı

**********************
VAN MERKEZ HELİN AZRA GÜNERİ 242 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ MERT AR KARABULUT 243 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK BÜNYAMİN KAN 244 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK ELİF ÇETİNKAYA 245 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ELİFNUR DİNÇ 246 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL BERAT DAĞ 247 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ DİDEM GÖÇER 248 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ELİF MERVE ANDİÇ 249 Satranç Takımı

**********************
BALIKESİR BANDIRMA FATMA NUR YAŞAR 250 Satranç Takımı

**********************
VAN MERKEZ MELİSA ARSLAN 251 Satranç Takımı

**********************
BURSA OSMANGAZİ NİSANUR UYANIK 252 Satranç Takımı

**********************
MUŞ MERKEZ YUNUS EMRE BOZ URT 253 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE MEKKE ÇİFÇİ 254 Satranç Takımı

**********************
ELAZIĞ KOVANCILAR HİRANUR FIRAT 255 Satranç Takımı

**********************
MARDİN ÖMERLİ GAMZE KANAT 256 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK MUHAMMED ALİ ÇELİK 257 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ ZERŞİN PAMUK 258 Satranç Takımı

**********************
VAN MERKEZ ELİFSU YÜCEBAŞ 259 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ İDİL ALPAYDIN 260 Satranç Takımı

**********************
BİNGÖL KARLIOVA İSHAK ÇEVİK 261 Satranç Takımı

**********************
AĞRI MERKEZ ÖZGÜR EFE BAHADIR 262 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK SAMİYUŞUF ÇATALCA 263 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP ZELİHA ASLAN 264 Satranç Takımı

**********************
ADANA YÜREĞİR ZEYNEP NENNİOĞLU 265 Satranç Takımı

**********************
AĞRI MERKEZ ASLI NİSA ALPTEKİN 266 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR HANİ BEDİRH AN KAYA 267 Satranç Takımı

**********************
AĞRI MERKEZ HATİPYUSUF A KAYA 268 Satranç Takımı

**********************
TRABZON MERKEZ HÜSEYİN BUĞRA TAŞAN 269 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR İREM BAYRAM 270 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ MEHMET EYMEN ÖZKAN 271 Satranç Takımı

**********************
MARDİN DARGEÇİT NUPELDA KESKİN 272 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK SİLOPİ SELMAN TÜRÜK 273 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR HANİ ZEYNEP P ÜÇDAG 274 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ ABDULLAH ENES DAMAR 275 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL PENDİK ABDULLAH HASAN AYTEMÜR 276 Satranç Takımı

**********************
MUŞ MERKEZ ALPER KABAYER 277 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MİDYAT ASMİN GÖZÜTOK 278 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ BEYAZ KAYA 279 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR DİCLE BİRGÜL FİDANCAN 280 Satranç Takımı

**********************
İZMİR KARABAĞLAR BÜŞRA ÇELİK 281 Satranç Takımı

**********************
AĞRI MERKEZ BÜŞRA UMUÇ 282 Satranç Takımı

**********************
CEMREE ÖZDEMİR 283 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ CEVHER EZGİN 284 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ DENGİR KALKAN 285 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ DERYA YILDIRIM 286 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE EFE MAZHAR OTCU 287 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ELİF REYYAN TURAN 288 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ELİFSU A N TAŞKIN 289 Satranç Takımı

**********************
MARDİN DARGEÇİT EMİNE AKKURT 290 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE ESRA ASLAN 291 Satranç Takımı

**********************
AFYONKARAHİSAR ÇAY FATMA TURAN 292 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP NİZİP HALİ L TAŞ 293 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ HAMZA ATAŞ 294 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN KAHTA HAMZA ÖZEN 295 Satranç Takımı

**********************
KAYSERİ YAHYALI HASAN TAHA YILMAZ 296 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HAVA PARKIN 297 Satranç Takımı

**********************
BİNGÖL KARLIOVA HAVVA ÖZMEN 298 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ HAZAL GÜL 299 Satranç Takımı

**********************
ADANA YÜREĞİR HÜMEYRA MEMİŞ 300 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HÜSEYİN AY 301 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ HÜSEYİN İNAN 302 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP MERKEZ İBRAHİM AKYÜZ 303 Satranç Takımı

**********************
BİNGÖL GENÇ İKRA SAÇIK 304 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ KADİR L ALTIN 305 Satranç Takımı

**********************
ADANA YÜREĞİR KERİMEEZEL ÖZAY 306 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ M ENES CEBE 307 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MAHİR YILDIZ 308 Satranç Takımı

**********************
KAYSERİ YAHYALI MEHMET DEMİRAL 309 Satranç Takımı

**********************
ANKARA ÇUBUK MEHMET KAYA 310 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MELİKE U* S 311 Satranç Takımı

**********************
BİNGÖL KARLIOVA MERT ÇOBAN 312 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE MERVE KAYA 313 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MERKEZ MERYEM NAZ TEKİN 314 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR KULP MERYEM TAŞ 315 Satranç Takımı

**********************
AĞRI MERKEZ MUHAMMED EMİN ATASAYAR 316 Satranç Takımı

**********************
KAYSERİ MERKEZ MUHAMMEDMELİH TUNA 317 Satranç Takımı

**********************
BİTLİS HİZAN MUSTAFA ÇAKMAK 318 Satranç Takımı

**********************
AKSARAY AKSARAY NASUH TUNÇ 319 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MERKEZ NİSA KAÇMAZ 320 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ NUPELDA ASLANHAN 321 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA SURUÇ NURSİMA GÜNDOĞDU 322 Satranç Takımı

**********************
VAN MERKEZ ÖMER HATİB KALİ 323 Satranç Takımı

**********************
MARDİN KIZILTEPE ÖMER TİMUR 324 Satranç Takımı

**********************
BATMAN MERKEZ ÖMER TÜRKAN 325 Satranç Takımı

**********************
BİNGÖL SOLHAN ÖMERTARIK YARDIMCI 326 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA HİLVAN RESULAHMET DİLEKÇİ 327 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR KULP SAFİYE BERRA ŞEKER 328 Satranç Takımı

**********************
KAYSERİ MERKEZ ŞÜHEDA VERA M PALA 329 Satranç Takımı

**********************
VAN ÖZALP VEDA T ER TÜZ 330 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE VEYSEL TERZİ 331 Satranç Takımı

**********************
AĞRI MERKEZ YİĞİT BİRGÜL 332 Satranç Takımı

**********************
MARDİN NUSAYBİN YUSUF ÖZÇELİK 333 Satranç Takımı

**********************
BALIKESİR BANDIRMA YUSUF SABRİ MECİT 334 Satranç Takımı

**********************
KAYSERİ YAHYALI ZAHİT EREN KÜRTÜNCÜOĞLU 335 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR DİCLE ZEYNEP ASRİ N ÇAKAR 336 Satranç Takımı

**********************
GÜMÜŞHANE MERKEZ ZEYNEP NAR 337 Satranç Takımı

**********************
MALATYA YEŞİLYURT ALİ BAŞAR ÇINAR 338 Satranç Takımı

**********************
BATMAN MERKEZ MUEYYED KONAK 339 Satranç Takımı

**********************

İl İlçe Ad Soyad Türkiye Sırası Ödül

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ FERHAT CANSIZ 1 Dizüstü Bilgisayar

**********************
BİNGÖL GENÇ SENEM ARİN 2 Dizüstü Bilgisayar

**********************
MARDİN MİDYAT ÖMER HÜSEYİNOĞLU 3 Bisiklet/Çeyrel Altın

**********************
VAN ERCİŞ BURAK BEDİRER 4 Bisiklet/Çeyrel Altın

**********************
ADIYAMAN ÇELİKHAN DİLA DAĞDEVİREN 5 Bisiklet/Çeyrel Altın

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HİRANUR ÇELİK 6 Bisiklet/Çeyrel Altın

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ BERAT ANDİÇ 7 Bisiklet/Çeyrel Altın

**********************
MARDİN DARGEÇİT FIRAT YEŞİLMEN 8 Tablet

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR FATMANUR ACET 9 Tablet

**********************
MUŞ MERKEZ HATİCE ONAY 10 Tablet

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK İSA ÖZBAY 11 Tablet

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MERVE AFŞİN 12 Tablet

**********************
BİNGÖL MERKEZ MUHAMMEDEMİN KINSÜN 13 Tablet

**********************
GÜMÜŞHANE KELKİT ZEYNEP ZEHRA COŞKUN 14 Tablet

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUSTAFA DOYAR 15 Tablet

**********************
DİYARBAKIR KULP MAŞALLAH ÇANKAYA 16 Drone

**********************
VAN ERCİŞ GÖKSU GÜLER 17 Drone

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUSTAFA ARINÇ 18 Drone

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MUSTAFA KOÇ 19 Drone

**********************
ŞANLIURFA MERKEZ CİGER AHMET 20 Drone

**********************
MARDİN DERİK İBRAHİM AKTAŞ 21 Drone

**********************
ŞIRNAK İDİL MUHAMMET AKAY 22 Drone

**********************
TRABZON ARAKLI BEYZANUR A ZA HAMZA 23 Drone

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ ABDULLAH ÖZKAN 24 Drone

**********************
İSTANBUL KARTAL ABDUSSAMET ÖZTÜRK 25 Teleskop

**********************
MARDİN MERKEZ AHMED MUHAMMED 26 Teleskop

**********************
HAKKARİ ŞEMDİNLİ AHMET İNAN 27 Teleskop

**********************
VAN EDREMİT ESMA ERDOĞMUŞ 28 Teleskop

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ MUHAMMED YUSUF ÇİÇEK 29 Teleskop

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ YUSUF YILDIZ 30 Teleskop

**********************
MARDİN DERİK FARUK MAMU 31 Teleskop

**********************
KAYSERİ MERKEZ FEYZA ŞİMŞEK 32 Teleskop

**********************
TRABZON AKÇAABAT ZEYNEP KIRAN 33 Teleskop

**********************
MALATYA MERKEZ MEHMET SALİH IŞIK 34 Akıllı Bileklik

**********************
BATMAN MERKEZ HACER KAYRA 35 Akıllı Bileklik

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL ASEL KAYA 36 Akıllı Bileklik

**********************
VAN MERKEZ ÖMERFARUK AKACA 37 Akıllı Bileklik

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL YAĞMUR YAŞARALP 38 Akıllı Bileklik

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL NURBANU ARSLAN 39 Akıllı Bileklik

**********************
BİNGÖL KARLIOVA HALİLİBRAHİM GÖKÇE 40 Akıllı Bileklik

**********************
BİNGÖL SOLHAN ALİOSMAN BULUT 41 Akıllı Bileklik

**********************
HAKKARİ ŞEMDİNLİ MUHAMMED İNAN 42 Akıllı Bileklik

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE ELİFNUR YAŞAR 43 Akıllı Bileklik

**********************
MUŞ MERKEZ MEHMET AKİF BİNGÖL 44 Akıllı Bileklik

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ BÜŞRA ÇALPA 45 Akıllı Bileklik

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK CANSU YILDIZ 46 Akıllı Bileklik

**********************
KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT ALİ ARSLAN BAKIRCIOĞLU 47 Akıllı Bileklik

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ZEYNEP KURT 48 Akıllı Bileklik

**********************
VAN MERKEZ SALİHANUR YÜCEBAŞ 49 Akıllı Bileklik

**********************
MARDİN DERİK HAMDİYE TAN 50 Akıllı Bileklik

**********************
DİYARBAKIR DİCLE ELİF TOKAY 51 Akıllı Bileklik

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE ZAHİDE YAVUZ 52 Akıllı Bileklik

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ HÜSEYİN CENNET 53 Akıllı Bileklik

**********************
BAYBURT MERKEZ MUSTAFA BEKTAŞ 54 Akıllı Bileklik

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK KÜBRA DEMİR 55 Akıllı Bileklik

**********************
BİNGÖL KARLIOVA MUHAMMED DEĞİRMENCİ 56 Akıllı Bileklik

**********************

KAYSERİ YAHYALI MUSTAFA SEMİH ÇAKMAKÇI 57 Akıllı Bileklik

**********************

**********************
TRABZON OF ZEYNEP BAHADIR 58 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
KARAMAN MERKEZ FATMA ZİŞAN DEMİR 59 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
SAKARYA AKYAZI ELİF CEMRE COŞKUN 60 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUHAMMED KAÇMAZ 61 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
VAN ERCİŞ ROJİN YILDIZ 62 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
ELAZIĞ PALU YÜSRANUR ŞAH İN 63 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK CANAN DALKILIÇ 64 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
ADIYAMAN ÇELİKHAN EBSAR AVCI YILDIZ 65 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HÜZEYFE BARAN 66 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
ŞIRNAK İDİL MUHAMMED EMİN OLAK 67 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
ELAZIĞ KOVANCILAR OSMAN AYDIN 68 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
BİNGÖL KARLIOVA RAMAZAN DEĞİRMENCİ 69 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ TUBA AYYILDIZ 70 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
ŞANLIURFA HALFETİ TUĞBA POLAT 71 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
MARDİN MİDYAT GÜLSÜM KARASAKAL 72 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
ŞIRNAK İDİL HATİCE ERVA TÜRKÖZ 73 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ SERHAT BİNGÖL 74 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ZELİHA BİNİCİER 75 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
ELAZIĞ MERKEZ ZEYNEP ORMAN 76 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
MARDİN MİDYAT MEHMET EMİN ALPSÖZMAN 77 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE MUHAMMED BEŞİR ALAY 78 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
BİNGÖL KARLIOVA ŞEYMA KAYA 79 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
BATMAN MERKEZ AHSEN DOĞRU 80 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK AYŞE GENÇ 81 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK BÜŞRA TÜRK 82 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
MARDİN DARGEÇİT GÜLİSTAN YILDIZ 83 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR KULP HATİCE ÇELİK 84 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ MEHMET EMİN KARA 85 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ MUHAMMED İNAT 86 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
BATMAN MERKEZ MUHAMMED YUSUF ERGÜN 87 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
DİYARBAKIR KULP ÖMER KILIÇ 88 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
BİTLİS AHLAT RÜMEYSA KAPAN 89 Dua yayıncılık Kitap Seti

**********************
MALATYA YEŞİLYURT TUANA DAĞDEVİREN 90 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası
MARDİN MİDYAT ABDULLAH ÖZDEMİR 91 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ ABDULRAHMAN ULU 92 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ ABDUSSELAM ÇINAR 93 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ AHMET CEVHER KILIÇASLAN 94 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN NUSAYBİN AHMET FİDAN 95 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE BARAN BEYAZ 96 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP İSLAHİYE BEDRİYE BERRA KORKMAZ 97 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BURSA OSMANGAZİ BEGÜM Ç GÜLAÇAR 98 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
AĞRI MERKEZ BELİNAY AKTAŞ 99 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BİTLİS AHLAT BERAT AY 100 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN ÇELİKHAN BÜŞRA AKDAĞ 101 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ BÜŞRA NUR AKGÖNÜL 102 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN DARGEÇİT CEMAL KÜÇÜKKAYA 103 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol

Potası

**********************
MARDİN MİDYAT EBRAR AYYILDIZ 104 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN MERKEZ EDANUR ÖZALTIN 105 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ELİF ÇOBAN 106 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
VAN MERKEZ ELİF SAKIZCİOĞLU 107 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK FATMANUR KARAALP 108 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT FURKAN A ALTSOY 109 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK GÜLNİHAL ARSLAN 110 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ HASAN ŞAHİN 111 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN ARTUKLU HEMMEM ELSALİH 112 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE HÜSEYİN ELÇİ 113 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞIRNAK İDİL İREM ERSOY 114 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN YEŞİLLİ İREMSULTAN ARASAN 115 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN SASON İSHAK BATU 116 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN SAMSAT İSMAİL KUŞTEPE 117 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN BEŞİRİ KEREM YILDIZ 118 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MAHİR YALMAN 119 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL MEHMET ALİ SARTIK 120 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN ÖMERLİ MİKAİL KORTAK 121 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN NUSAYBİN MİRAÇ ÖZDEMİR 122 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HİLVAN MUHAMMED NUR FİDAN 123 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK MUHAMMED TEKDEMİR 124 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞIRNAK MERKEZ MUHAMMED TEKİN 125 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası
BİTLİS MERKEZ MUHAMMED YASİR DAĞ 126 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUHAMMET DOĞRU 127 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN NUSAYBİN MUSTAFA ACAR 128 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ÇINAR NİHAT TAN 129 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ ÖZLEM BAYDİLLİ 130 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ RANA ÖZTÜRK 131 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HİLVAN REYYAN YENİAY 132 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN KIZILTEPE SERCAN GÜLTEKİN 133 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞIRNAK MERKEZ SERKAN SÜRG İT 134 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MERSİN TARSUS SEYİT ÖMER TİKEN 135 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ SUDENAZ KAYHAN 136 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ TUBA ALTU N 137 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası
BİNGÖL MERKEZ ÜVEYS ATAŞ 138 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HİLVAN VEYSEL KILIÇ 139 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞIRNAK CİZRE YILMAZ BAĞLAN 140 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT ZEHRA BEDİR 141 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
KÜTAHYA MERKEZ ZEYNEB BEYZA DEMİRYILMAZ 142 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN KAHTA ZEYNEP A İNAN 143 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HALFETİ ZEYNEPSU ÇİMEN 144 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN GERCÜŞ ABDUSSAMAD DÜZENLİ 145 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ ABDUSSAMED ÖZCAN 146 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ ARDA SAVAR 147 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
AĞRI DOĞUBAYAZIT BATUHAN GÜZENGE 148 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ BETÜL YASAK 149 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN KOZLUK CANSU USLU 150 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN MERKEZ DENİZ AKGÜN 151 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL GÜNGÖREN EMİR KILINÇASLAN 152 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN KIZILTEPE ENES ÇEVİK 153 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BİNGÖL SOLHAN EYÜP ERİMEZ 154 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
VAN MERKEZ HAFSA TAY 155 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE HAIİME AKKUŞ 156 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN DARGEÇİT HALİL ARIK 157 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HAMZA DURMAZ 158 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ HATİCE KÜBRA ÇÖKLÜ 159 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL İBRAHİM ALO 160 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
AFYONKARAHİSAR MERKEZ İHSAN NURİ GÖNÜLSEVEN 161 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT KADRİYE BATİ 162 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MUŞ MERKEZ M ALİ DEYMAZ 163 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL MELEK KAÇMAZ 164 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN DARGEÇİT METMETSAİTİ KESKİNN 165 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN NUSAYBİN MUHAMMED GÜNEŞ 166 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE MUSAB DEMİR 167 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÖMER KARABUDAK 168 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP ARABAN ÖZLEM EMİNE ÇELİK 169 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ SARE ÖZTÜRK 170 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
SİİRT KURTALAN SERHAT GÜRDAP 171 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN KOZLUK SEVDA CENGİZ 172 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞIRNAK İDİL TÜLAY ER 173 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ VEYSİ AY 174 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
VAN MERKEZ YUSUF S N ASLAN 175 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ZEYNEP ESLEM ARSLAN 176 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL HATİCE KIZILBENT 177 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BURSA OSMANGAZİ HÜSEYİN SAİD 178 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
KOCAELİ İZMİT MENSAR YILMAZ 179 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL HARUN İ İBRAHİM 180 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ELAZIĞ ARICAK REMZİYE ÇELİKBAĞ 181 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MERSİN MUT MUHAMMET ENES ÖZCAN 182 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL PENDİK ZAFER FARES 183 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası
BATMAN GERCÜŞ SİBEL TAŞ 184 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE G Ü L S Ü M Y A Ş A R 185 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL ERVA DİLAY TANRIVERDİ 186 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT MŞABAN AKGÜL 187 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası****************


BATMAN MERKEZ M FATİH DEMİR 188 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HALFETİ ARDA SEVTEKİN 189 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT FATMA GÜL BATİ 190 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN HASANKEYF HALİME REYHAN İNANÇ 191 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT MUKADDES TAYLANHAN E 192 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GÜMÜŞHANE MERKEZ MUSA ÇİMEN 193 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ÇINAR NALAN KİNAY 194 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA BOZOVA SONGÜL KAVALCI 195 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ YAĞMUR KILIÇ 196 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ YAK UP ÇINKILIÇ 197 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN NUSAYBİN YUSUF BASIN 198 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ BERFİN ÖZDEM 199 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN KOZLUK MAHMUT MURAT YAŞAR 200 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MELİHA AL ALİ 201 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ANTALYA KEPEZ MUHAMMED ŞAHİN 202 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE SONGÜL KAYA 203 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ ZÜLFİYE BİLGİN 204 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ EDANUR KARADAŞ 205 Eşarp/Futbol Topu

**********************
AĞRI MERKEZ EMİRHAN KAYA 206 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MİDYAT ESRA BATİ 207 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ELAZIĞ MERKEZ FESİH AKKOÇ 208 Eşarp/Futbol Topu

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ GÖRKEM KAYA 209 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN ORTAKÖY HÜSEYİN BAĞIŞ 210 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN KOZLUK MÜCAHİT KASAL 211 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİTLİS MUTKİ NURŞEVİN AÇIKTEPE 212 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BURSA NİLÜFER SİNA UMEYR DAĞ 213 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR HANİ YUSUF YILDIZ 214 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE YUSUF ZİYA KAÇKIN 215 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ABDULKADİR DOĞAN 216 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL ABDULKADİR ÖZER 217 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE ABDÜRAHİM DEMİR 218 Eşarp/Futbol Topu

**********************
KONYA MERKEZ AHMET DOĞAN 219 Eşarp/Futbol Topu

**********************
KONYA MERKEZ AHMET KAĞAN YÜCE 220 Eşarp/Futbol Topu

**********************
SAKARYA MERKEZ AYBÜKE DÜZ 221 Eşarp/Futbol Topu

**********************
SİİRT ERUH AZEM ÖZER 222 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK BE Y* SENA HAN 223 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN DARGEÇİT BEKİR EŞ 224 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN DERİK BERİVAN KÖMÜRCÜ 225 Eşarp/Futbol Topu

**********************
AĞRI MERKEZ BERKİN ERGENE 226 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADIYAMAN KAHTA BEYTULLAH BORAN 227 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN DARGEÇİT BURAK HÜSEYİN BULUT 228 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK ELİF BAYSU 229 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN DARGEÇİT ELİF KESKİN 230 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ELİF MALKOÇ 231 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN BEŞİRİ EMİNE İDİL KAYA 232 Eşarp/Futbol Topu

**********************
KOCAELİ GEBZE ENES TALHA KURT 233 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ÇORUM MERKEZ EYMEN ERKOÇ 234 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE FİRDEVS BARUTÇU 235 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ FİRDEVS DURGUN 236 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN ERCİŞ FURKAN COŞKUN 237 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HABİL YAVUZ 238 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MİDYAT HASAN GÖZE 239 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADANA CEYHAN HAYRUNNİSA ALTUNKAYNAK 240 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR HELEN ACET 241 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK HİRANUR KARA 242 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADIYAMAN KAHTA İBRAHİM ETHEM KAVAK 243 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BURSA OSMANGAZİ İREM ÇULHA 244 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR DİCLE MEDİNE ADIGÜZEL 245 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ MEHMET ASLAN 246 Eşarp/Futbol Topu

**********************
TRABZON MERKEZ MEHMET EMİN BABİLLİOĞLU 247 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE MEHMET EMİN TOSUN 248 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK MEHMET FATİH KILINÇ 249 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MERT ÇELİK 250 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN ERCİŞ MERYEM RANA CAROZ 251 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİNGÖL SOLHAN MERYEM SÖNMEZ 252 Eşarp/Futbol Topu

**********************
AĞRI MERKEZ MERYEMY E M IŞIK K 253 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN İPEKYOLU MUHAMMED ALİ OZUN 254 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUHAMMED ARI Ç 255 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİNGÖL MERKEZ MUHAMMED BARIŞ DEMİR 256 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN MERKEZ MUHAMMED OKAN 257 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ MUHAMMED SAROL 258 Eşarp/Futbol Topu

**********************
KARS MERKEZ MUHAMMED SEKMEN 259 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİNGÖL MERKEZ MUHAMMED TAHA KETBOĞA 260 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR HAZRO MUHAMMEDYUSUF OK 261 Eşarp/Futbol Topu

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MUSTAFA DURĞUT 262 Eşarp/Futbol Topu

**********************
İSTANBUL FATİH NESİBE ABİDOVA 263 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN SAVUR NESRİN YILDIZ 264 Eşarp/Futbol Topu

**********************
AĞRI MERKEZ OSMAN YILDIZ 265 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ PELŞİN AKYIL 266 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ERZURUM ILICA RUKİYE A ÇALBAY 267 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA HİLVAN RÜMEYSA GARİBOĞLU 268 Eşarp/Futbol Topu

**********************
GAZİANTEP ARABAN SELVİ ÇOBANOĞLU 269 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK SERAP KUTLUCA 270 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR KULP SILA ALTUN 271 Eşarp/Futbol Topu

**********************
SİİRT KURTALAN SUNA UGAR 272 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADIYAMAN KAHTA SÜMEYRA MAMAY 273 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN MERKEZ TAHA TAŞ 274 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ TUBA NUR GÜNER 275 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MİDYAT VEY ARSLAN 276 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN DARGEÇİT YUNUS ARSLAN 277 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ELAZIĞ KOVANCILAR YUSUF ÇİMENYER 278 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MERKEZ YUSUF SAKA 279 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN MERKEZ YUSUF ÜNER 280 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK ZEHRA TAŞKIRAN 281 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR KULP ZEMZEM ÇANKAYA 282 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN ERCİŞ ZEYNEP ALKAN 283 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ERZURUM ILICA ZEYNEP ÇALBAY 284 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE ZEYNEP NESİL 285 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN MERKEZ ZEYNEP ÖZEL 286 Eşarp/Futbol Topu

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ ADEM SÜRÜCÜ 287 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ AHMET ÖZDEMİR ÖZDE İR 288 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ALİ AYIK 289 Eşarp/Futbol Topu

**********************
İSTANBUL BAĞCILAR ALİASIM DEMİR 290 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN MERKEZ ASAF AYTAV 291 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ AYAN PARKIN 292 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN ERCİŞ BARAN BÜLBÜL 293 Eşarp/Futbol Topu

**********************
IĞDIR MERKEZ BARIŞ YAMAN 294 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN MERKEZ BÜŞRA YULUĞTEKİN 295 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BURSA OSMANGAZİ CEMRE GÜLAÇAR 296 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK EBRU PAMUKCİ 297 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ EFE DEMİRBAŞ 298 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MİDYAT EMİNE İŞLEYEN 299 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN MERKEZ ENSAR YILDIZ 300 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞIRNAK İDİL FURKAN ÖZKAN 301 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİTLİS AHLAT HALİL İBRAHİM AKTEKİN 302 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİTLİS MUTKİ HASAN ULU 303 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN DERİK HAYRUNNİSA ÖZÇELİK 304 Eşarp/Futbol Topu

**********************
AFYONKARAHİSAR BOLVADİN İLAYDA GÜMÜŞ 305 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MERKEZ İSA CAN 306 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL KEREM BUĞRA AKSU 307 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR KULP KÜBRA ONAY 308 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN MERKEZ M ENSAR CENGİZ 309 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ M HÜSEYİN FURKAN 310 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN MERKEZ MERT BOĞUŞ 311 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN KIZILTEPE MERVE KESEN 312 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MİDYAT MUHAMMED AKGÜÇ 313 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN MERKEZ MUHAMMED ATA AKKOŞ 314 Eşarp/Futbol Topu

**********************
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE MUNİRE EMİN 315 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN MERKEZ MÜCAHİT ŞAYLIĞ 316 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN MERKEZ ÖMER ALTUNER 317 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞIRNAK MERKEZ RABİA ÜZEN 318 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN KOZLUK ROJİN TARHAN 319 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE RUKİYE YÜKSEL 320 Eşarp/Futbol Topu

**********************
HAKKARİ DERECİK RUMEYSA ÖZTÜRÜN 321 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA SURUÇ SİBEL YAVUZ 322 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR ŞAHİDE İNCE 323 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞIRNAK CİZRE ŞEFKAT PÜRNEK 324 Eşarp/Futbol Topu

**********************
VAN MERKEZ TUANA DİK 325 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BATMAN KOZLUK VİYAN ERDEM 326 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE YAKUP DEMİR 327 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BURSA OSMANGAZİ YUSUF YURGA 328 Eşarp/Futbol Topu

**********************
ADIYAMAN BESNİ ZEYNEP BERRA KURDAL 329 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BİNGÖL SOLHAN ZEYNEP ÇELİK 330 Eşarp/Futbol Topu

**********************
DENİZLİ MERKEZEFENDİ ZEYNEP FARİKA TANIŞMA 331 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN MİDYAT ZİLAN AKPINAR 332 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BURSA KESTEL ABDUL ELAH ASADULLAH 333 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN KIZILTEPE HAMDULLAH EREN 334 Eşarp/Futbol Topu

**********************
BURSA YILDIRIM MUKHAMMED SHEUDZHEN 335 Eşarp/Futbol Topu

**********************
MARDİN DERİK NEBAHAT PAÇAL 336 Eşarp/Futbol Topu

**********************
IĞDIR MERKEZ SAMET YILMAZ L 337 Eşarp/Futbol Topu

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ ÖMEYME KALAN 338 Ödül Kazanamadınız

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK KÜBRA BAYRAM 339 Ödül Kazanamadınız

Bu haberler de ilginizi çekebilir