• DOLAR 32.562
  • EURO 35.13
  • ALTIN 2452.283
  • ...
Siyer Sınavı Yarışması 1. Kategori Ödül Kazananlar
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

SİYER YARIŞMASI 1. KATEGORİ ÖDÜL KAZANANLAR Detaylı liste (İndirmek için tıklayınız)

İl İlçe Ad Soyad Türkiye Sırası Ödül 

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ EYÜP SAMET YAKAR 1 Dizüstü Bilgisayar

**********************
ELAZIĞ KOVANCILAR MUHAMMED FURKAN GÜNEŞ 2 Dizüstü Bilgisayar

**********************
BİNGÖL MERKEZ ELİF NUR POLAT 3 Tablet

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ENES CANSIZ 4 Tablet

**********************
İSTANBUL PENDİK ERVA AKBULUT 5 Tablet

**********************
GAZİANTEP ŞAHİNBEY MAHMUT MUHABALDİN 6 Tablet

**********************
ERZURUM MERKEZ RÜMEYSA ÖZAY 7 Tablet

**********************
ELAZIĞ KOVANCILAR ELVAN ÇALIŞKAN 8 Tablet

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HATİCE KOCAKAYA 9 Tablet

**********************
BATMAN MERKEZ MUHAMMED FURKANŞAHİN 10 Tablet 

**********************
KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT ENES KOYUNCU 11 Tablet 

**********************

DİYARBAKIR MERKEZ MUHAMMED ALİ YURDDAŞ 12 Tablet

**********************

IĞDIR MERKEZ MUHAMMED YASİR UÇAN 13 Bisiklet/Gram Altın

**********************
BURSA OSMANGAZİ ALANUR SAGIR 14 Bisiklet/Gram Altın

**********************
AĞRI TAŞLIÇAY FURKAN TAŞDEMİR 15 Bisiklet/Gram Altın

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ARZU GÜLER 16 Bisiklet/Gram Altın

**********************
KAYSERİ YAHYALI HÜSEYİN TUNA DEMİRAL 17 Bisiklet/Gram Altın

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK NURSENA KAPLAN 18 Bisiklet/Gram Altın

**********************
MARDİN MERKEZ ZEHRA AKGÜL 19 Bisiklet/Gram Altın

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ MUHAMMED YUSUF YİĞİT 20 Bisiklet/Gram Altın

**********************
ELAZIĞ KOVANCILAR ENES DILDAR KARAN 21 Akıllı Bileklik

**********************
ŞIRNAK MERKEZ FURKAN FURKAN 22 Akıllı Bileklik

**********************
ŞANLIURFA BİRECİK MUSTAFA BİLAL YÜCEL 23 Akıllı Bileklik

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MUHAMMED ACET 24 Akıllı Bileklik

**********************
YOZGAT MERKEZ EGEMEN AR 25 Akıllı Bileklik

**********************
TOKAT MERKEZ ENES GÜNGÖR 26 Akıllı Bileklik

**********************
KAYSERİ YAHYALI BELİNAY ÖZÜLKÜ 27 Akıllı Bileklik

**********************
KIRŞEHİR MERKEZ MUHAMMED ÖMER ÇELİK 28 Akıllı Bileklik

**********************
DİYARBAKIR KULP ASİYE ÇANKAYA 29 Akıllı Bileklik

**********************
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE AYŞE ŞAKİR 30 Akıllı Bileklik

**********************
BİNGÖL MERKEZ BELİNAY YAKIŞIR 31 Akıllı Bileklik

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL ELA TOPRAK 32 Akıllı Bileklik

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ERVA ATEŞ 33 Akıllı Bileklik

**********************
BURSA OSMANGAZİ FİLİZ BANU N GENÇ 34 Akıllı Bileklik

****************
ŞANLIURFA HALİLİYE FURKAN TEKBAŞ 35 Akıllı Bileklik

**********************
ADANA SEYHAN NURSİMA MAMİŞ 36 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
ŞIRNAK CİZRE EREN SARIASLAN 37 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
İSTANBUL ÜMRANİYE FATIMANUR ENGİZ 38 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HABİL ÖZGÜÇ 39 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ M TALHA ATALA 40 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
BURSA OSMANGAZİ RÜMEYSA SÜRMELİ 41 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
MARDİN ORTAKÖY MUHAMMED AYDIN 42 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
BATMAN MERKEZ SALİH DURĞUN 43 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
AĞRI MERKEZ UMEYİR AKTAŞ 44 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
BATMAN MERKEZ SÜMEYYE CESUR 45 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
BURSA OSMANGAZİ KEREM VEFA GÖKDERELİ 46 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
TRABZON OF BEDİRHAN BİLİCİ 47 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
AFYONKARAHİSAR BOLVADİN ZEHRA KOCATÜRK 48 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
MARDİN NUSAYBİN BUĞLEM SARISAKALOĞLU 49 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
MARDİN MERKEZ RAMAZAN ÖZKAN 50 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
GAZİANTEP ŞAHİNBEY ALİ MAHLİ 51 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
BİNGÖL MERKEZ ABDULLAH YILDIZ 52 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
BURSA YILDIRIM ELİF GÖKÇE CEYLAN 53 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
SİİRT KURTALAN ELİFNUR BADAM 54 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
KONYA MERKEZ ESMA HAVLE ARLI 55 Oyun Çadırı/Scooter/Paten

**********************
ŞIRNAK MERKEZ FATMA TATAR 56 Sırt Çantası

**********************
KONYA MERKEZ HUZEYFE ÜNLER 57 Sırt Çantası

**********************
MARDİN NUSAYBİN MUHAMMED ENES AKAD 58 Sırt Çantası

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK MUHAMMED GÜLALAN 59 Sırt Çantası

**********************
ŞIRNAK İDİL NESRİN BİLGİN 60 Sırt Çantası

**********************
BURSA OSMANGAZİ SAİD ALİ YURGA 61 Sırt Çantası

**********************
BALIKESİR BANDIRMA ÜBEYDULLAH DENİZ 62 Sırt Çantası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ALİ ERKAM BARAN 63 Sırt Çantası

**********************
BURSA KESTEL ESRA POLAT 64 Sırt Çantası

**********************
İSTANBUL PENDİK EYMENN UBUZ 65 Sırt Çantası

**********************

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR FARUK OYUR 66 Sırt Çantası

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ FURKAN K*ÇÜK 67 Sırt Çantası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ İBRAHİM KENDAL 68 Sırt Çantası

**********************
SİİRT MERKEZ KAAN KEREM KILIÇASLAN 69 Sırt Çantası

**********************
İSTANBUL PENDİK MEHMET AKİF AKDEMİR 70 Sırt Çantası

**********************
ADIYAMAN BESNİ MERVE ÇABUK 71 Sırt Çantası

**********************
ERZURUM ÇAT MERYEM TAŞ 72 Sırt Çantası

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ MUHAMMED AHMED 73 Sırt Çantası

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK MUHAMMEDENES KIRKLAR 74 Sırt Çantası

**********************
BURSA OSMANGAZİ SALİHA KOÇ 75 Sırt Çantası

**********************
BATMAN MERKEZ SEYİT ALİ ŞAHİN 76 Sırt Çantası

**********************
BATMAN SASON EDIP DEĞİRMENCİ 77 Sırt Çantası

**********************
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE FİLİZ ÇAVUŞOĞLU 78 Sırt Çantası

**********************
VAN ERCİŞ AHMET MİRAN CAN 79 Sırt Çantası

**********************
AĞRI MERKEZ ELANUR AÇIK 80 Sırt Çantası

**********************
VAN ERCİŞ CİVAN KALKAN 81 Sırt Çantası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ BERKEN GÖKALP 82 Sırt Çantası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ CANAN YILMAZZ 83 Sırt Çantası

**********************
ADANA YÜREĞİR FATİH KOYUN 84 Sırt Çantası

**********************
VAN ERCİŞ ÖMER A I CI BALIKCI 85 Sırt Çantası

**********************
MARDİN MİDYAT ALİ MALİK YALÇIN 86 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ AZRANUR YEL 87 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
GAZİANTEP ŞAHİNBEY ERDEM YILMAZ 88 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
GAZİANTEP NİZİP HALİME ÇELLİK 89 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
İSTANBUL GÜNGÖREN MAHMUT*HAMZA GÖNDER 90 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
MARDİN MAZIDAĞI MEHMET ABİŞ 91 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
BİNGÖL GENÇ MİRAC SERENG * 92 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
VAN MERKEZ MUHAMMED ENSAR KIRIKAYAĞ 93 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
BATMAN MERKEZ OSAMA TUNÇ 94 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
OSMANİYE MERKEZ OSMAN SARIBIYIK 95 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ SELMANUR KAYA 96 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
BURSA GEMLİK ZÜBEYR DİLMAÇ 97 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
AFYONKARAHİSAR MERKEZ ABDURRAHMAN ÇOBANOĞLU 98 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ŞIRNAK MERKEZ AHMET K Z KIZIL 99 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
TRABZON ARAKLI AHMET KAAN ALEMDAR 100 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ERZİNCAN MERKEZ AKHMED İSRAFİLOV 101 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
BİNGÖL MERKEZ ARAS BURULD* 102 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL AYŞE ERİŞGİN 103 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
BİTLİS MUTKİ BERAT Ö A ÖZBAY 104 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
BİNGÖL MERKEZ ECRİN ATAŞ 105 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
BATMAN MERKEZ ECRİN EKMİŞ 106 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
SİİRT MERKEZ ECRİN ERDEMCİ 107 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ FURKAN ALİ BEKLEN 108 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ İBRAHİM KAYA 109 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
MALATYA MERKEZ İREM NİSA CAN 110 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ SÜLEYMAN TEKTAŞ 111 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
MALATYA MERKEZ TALHA ZERE N 112 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
MARDİN DERİK YAKUP SÖYLEMEZ 113 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
BİNGÖL MERKEZ YUSUF YILDIRIM 114 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
VAN ÖZALP MİR BEDİRHAN YİĞİT 115 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK MUHAMMED ÇETİNKAYA 116 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ FATMANUR ULUMAN 117 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE ZEYNEP TUNÇAY 118 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ŞEYMA OKUR 119 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MUSTAFA KEREM ATAR 120 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ADIYAMAN MERKEZ JENE ALBID 121 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE İBRAHİM AYKAN 122 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ M İSMAİL EKİNCİ 123 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ŞANLIURFA CEYLANPINAR MUHAMMED EFE ORAKCİ 124 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
BİTLİS TATVAN ZEYNEP SUDE SOYLU 125 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
MARDİN NUSAYBİN GÖKHAN UFAK 126 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ADIYAMAN ÇELİKHAN HATİCE SARE KARADAĞ 127 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********
İSTANBUL PENDİK RÜVEYDA BERFİN PAKIR 128 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK ABDULLAH BALPETEK 129 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ADIYAMAN MERKEZ AHMET AKDAĞ 130 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
KARAMAN ERMENEK DEFNE ÖZER 131 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ECE YAZ 132 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ELVİN NİSA ALMAZ 133 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
MARDİN DERİK HASAN ÖZDEMİR 134 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK HAYRUNİSA AKFIRAT 135 Dart Tahtası/Oyun Seti(Mangala-Jenga)

**********************
BATMAN MERKEZ İMRAN GEZER 136 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
VAN ERCİŞ MUHAMMED EMİN ALBAYRAK 137 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MUŞ MERKEZ MUHAMMED EMİN RUZİBA İ 138 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP NİZİP MUHAMMED ENES ÇAM 139 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
AFYONKARAHİSAR DİNAR ÖMER ÇETİN 140 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL FATİH SALİHA KETTE 141 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ SAMET İNCİK 142 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL PENDİK SÜMEYYE YAZAR 143 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK SÜMEYYEHAVVA ERTUĞRUL 144 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ÇORUM MERKEZ ZEYNEP EBRAR ATASOY 145 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN KOZLUK ZEYNEP SAYAR 146 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR HANİ ABDURRAHMAN LEZGİ 147 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT AHMETAAKİF KI LIÇ 148 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
TRABZON ARAKLI AYBÜKE ÇEBİ 149 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN MERKEZ AYŞE ARİN 150 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BİTLİS ADİLCEVAZ AZRAYYAREN YILDIZCAN 151 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BİTLİS MERKEZ BATUHAN ÇİFTÇİ 152 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ BELİNAY EKİLSİN 153 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT EBRAR ŞENKAL 154 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA CEYLANPINAR ELİF KIZILKAYA 155 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT FARUK ZENGER 156 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL PENDİK FURKAN AYGEN 157 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BİNGÖL MERKEZ HAFSANUR DAĞILMA 158 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT HÜSEYIN TURAN 159 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BURSA YILDIRIM KEREM ALPEREN AKMA Z 160 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ MUHAMMED ENES SEVDİ 161 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN NUSAYBİN MUHAMMED MERT AYAZ 162 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
VAN ÇATAK MUHAMMED YILDIRIMÇAKAR 163 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK MUHAMMEDSAİD TATAR 164 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT MUSTAFA TURGUT 165 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BİNGÖL KARLIOVA RO TUÇDAN 166 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
AĞRI MERKEZ SERHAT AYDEMİR 167 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN MERKEZ SEYİD KADR SAKAR 168 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT ŞEYMA BULUT 169 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN KIZILTEPE UĞUR ABİK 170 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
VAN İPEKYOLU YUSUF AYHAN 171 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT YUSUF KARASAKAL 172 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ERZURUM PASİNLER YUSUFALİ AKGÜL 173 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN MERKEZ AHMET ÇELENK 174 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA CEYLANPINAR ZÜBEYRALİ NAİM ÖZTÜRK 175 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN MİDYAT BELİNAY KARABULUT 176 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ ESMA KIŞLAR 177 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ HALENUR YALÇIN 178 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ KEREM YOLDAŞ 179 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ERZİNCAN MERKEZ MUHAMMED YUSUF ÖZKAN 180 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GÜMÜŞHANE KELKİT RAVZA NUR DEMİR 181 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MARDİN DARGEÇİT MEHMET EMİN ARSLAN 182 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BİTLİS TATVAN ESLEM NUR YILMAZ 183 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
VAN MERKEZ MUHAMMED BALBAL 184 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MUHAMMED DEMİR 185 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK MUHAMMED EMİN ARSLAN 186 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN SASON ŞERZAN MURATOĞL U 187 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADANA POZANTI AHSEN İKRA YÜCEL 188 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
SİİRT MERKEZ BERRA EKİNCİ 189 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP NİZİP ELİF ÖZTÜRK 190 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
MALATYA MERKEZ EYMEN TOPDAŞ 191 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ADIYAMAN MERKEZ EYÜP ULUCAN 192 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ERZURUM YAKUTİYE HAKTAN ALPEREN AKAAKALLI 193 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ERZURUM YAKUTİYE HÜSEYİN KARAGÜLLE 194 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT CİHAN GÜL GÜL 195 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BATMAN KOZLUK DORUK GÜLDÜ 196 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
SİİRT MERKEZ GÜLHAN PEKTAŞ 197 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ SİRAC AYŞİN 198 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR HANİ AYŞENUR TARTIK 199 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL BÜNYAMİN KILIÇ 200 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
SİİRT MERKEZ EMİR EKİNCİ 201 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ENES ABDULAZİZ KIZILKAYA 202 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BURSA GEMLİK FATI * ÇELİK 203 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
KAYSERİ MERKEZ HAMZA BADA 204 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞIRNAK CİZRE HATİCE PÜRNEK 205 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ İHVAN ELBENNA ÖZEL 206 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ERZURUM YAKUTİYE İMRAN KÖKPINAR 207 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MEHMET BAKİ KÜNDEŞ 208 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
İSTANBUL GÜNGÖREN MUHAMMED YUSUF DOLAŞ 209 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE MUSAP BARAN TURAP 210 Uçurtma/Masa Tenisi Raket Takımı/Basketbol Potası

**********************
BURSA YILDIRIM NUR DAMLA KURTULUŞ 211 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
İSTANBUL FATİH UMAR AB İDOV 212 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
MUŞ MERKEZ YASİN BİNGÖL 213 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
MARDİN MİDYAT YUSUF KAYAPINAR 214 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ YUSUF ŞEVKET ÇELİK 215 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE ALİMAHİR AÇIKGÖZ 216 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ERZURUM ÇAT BİLAL SARI 217 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ EMRULLAH HANAZ 218 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ENES DALKILIÇ 219 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
İSTANBUL GÜNGÖREN ERDEM KILINÇASLAN 220 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR SİLVAN EYYÜP L ELEFTOZ 221 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA BOZOVA GANİ CEYLAN 222 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADANA YÜREĞİR HALİL İBRAHİM ÇAM 223 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ İLAYDA KILIÇ 224 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BURSA OSMANGAZİ İLKAY MERT ŞENEL 225 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR ÇERMİK LEYLA TOPÇU 226 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ANKARA ALTINDAĞ M HÜSEYİN DALĞA 227 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MAHMUT PAÇAL 228 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK MENNAN KOCAMAN 229 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN KAHTA MİRAC DİŞBUDAK 230 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUHAMMED ÖZDEMİR 231 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BURSA OSMANGAZİ SADUN YEŞİLTAŞ 232 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ SUK* NA İLİK 233 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ŞEHİDE KORKUSUZ 234 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
SİİRT MERKEZ YAREN KÜÇÜK 235 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ ALİ ENSARİ KARAYILDIZ 236 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
AĞRI MERKEZ BERAT POLAT 237 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ELİF ORAL 238 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BATMAN MERKEZ İSHAK OĞUZ 239 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BURSA YILDIRIM YUSUF MİRZA YILMAZ 240 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA CEYLANPINAR AHMET YÜCESOY 241 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BATMAN MERKEZ MUAZ EZER 242 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ YUSUF EMRE AYDIN 243 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
İSTANBUL GÜNGÖREN ZEHRA AKPINAR 244 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN ÇELİKHAN DİLŞA KAPLAN 245 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ FİKRET TAŞAR 246 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA AKÇAKALE FURKAN BARAN 247 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ESKİŞEHİR MERKEZ İBRAHİM ARSLAN 248 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BALIKESİR EDREMİT İBRAHİM ARSLAN 249 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BATMAN MERKEZ AHMET ZİYA KAYA 250 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
MARDİN MİDYAT SÜMYY E YEŞİLMEN 251 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
MARDİN MİDYAT ABDULLAH ARSLAN 252 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ECRİN KOPARAL 253 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR HANİ FURKAN HAZAR 254 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BURSA YILDIRIM NOORALHODA AKHRAS 255 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
AĞRI TAŞLIÇAY HACI COŞKUN 256 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BALIKESİR KARESİ İSMET SAVAŞ 257 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BURSA OSMANGAZİ RAMAZAN KARADAĞ 258 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
MARDİN MİDYAT ŞİLAN AKAY 259 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
AĞRI MERKEZ YUSUF YASİİN BAĞIRAN 260 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BATMAN KOZLUK İSMAİL FURKAN DEMİR 261 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
VAN ERCİŞ TALHA GEZGİN 262 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR ERGANİ YUSUF BARAN 263 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ABUZER UĞURLU 264 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
VAN EDREMİT ALİ TÜNÇ 265 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
MUŞ MERKEZ AZRA MERYEM KOÇLARDAN 266 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BATMAN KOZLUK BERİTAN AÇIŞ 267 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ DENİZSU KELEŞ 268 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR EREN Ş AKBAŞ 269 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE EYÜP KARA 270 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA HİLVAN FURKAN ÇAYIR 271 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR HAMZEH ALHALABİ 272 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
MERSİN TARSUS HUZEYFETAYFUN EREN 273 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK MALİK HÜSEYİNOĞLU 274 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
MARDİN MİDYAT MEHMET ALİ TERCAN 275 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR MEHMET EMİN GÖNÜI 276 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
VAN ERCİŞ MUHAMMED EMRE BEDİR 277 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE MUHAMMED ŞİRİN TUNÇ 278 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
VAN ÖZALP MUHAMMEDBERAT ÇINAR 279 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ELAZIĞ KOVANCILAR NARŞİDE RODA YILDIRIM 280 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
GAZİANTEP ARABAN SEYYİDE ULUKÖK 281 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ŞAMİL ŞEVER 282 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ ŞULE RUŞEN ARİS 283 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
MARDİN MİDYAT TUBA ÇİRİK 284 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA SURUÇ ABDULLAH KİPER 285 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
VAN MERKEZ ADEM YÜCA 286 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR SİLVAN ALİ GÜNEŞ 287 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA BİRECİK ALİ İMRAN YAVUZ 288 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
MARDİN NUSAYBİN ALİ KAPŞIĞAY 289 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BATMAN MERKEZ ALİ VOLKAN ATABEY 290 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BATMAN MERKEZ AMİNE OĞHAN 291 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ADIYAMAN MERKEZ AYŞE ORHAN 292 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BİTLİS TATVAN AYŞE ÖDEMİŞ 293 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ BAYRAM ALİ EKŞİM 294 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
VAN ERCİŞ BERAT ASIL 295 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ BİLAL YEŞİLKAYA 296 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BURAK ŞANCI 297 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BATMAN KOZLUK ECEM GÜLDÜ 298 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
BALIKESİR BANDIRMA ECRİN KARA 299 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
SİİRT MERKEZ ELA P EN PELEN 300 Eşarp/Fotbul Topu

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ ELİF AMAN 301 Satranç Takımı

**********************
MARDİN NUSAYBİN ELİF BİLEM 302 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MİDYAT ELİF TARAN 303 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ EMRULLAH DEMİR 304 Satranç Takımı

**********************
ANKARA ELMADAĞ ENES EMİR 305 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR KULP ENES YAZICI 306 Satranç Takımı

**********************
SİİRT KURTALAN ENSAR İÇİN 307 Satranç Takımı

**********************
AFYONKARAHİSAR MERKEZ FATMA ÖZGÜL 308 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL FİRDEVS SIRNAÇ 309 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK İDİL HARUN BUDAK 310 Satranç Takımı

**********************
BATMAN KOZLUK HELİN AKSOY 311 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE HİLAL ARSLAN 312 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE HİRANUR KAKAÇ 313 Satranç Takımı

**********************
YOZGAT MERKEZ HÜSEYİN TARİKÇİ 314 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP ŞAHİNBEY İBRAHİM HALİL YAVUZ 315 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ İBRAHİM MİRZA AKTEPE 316 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL BAĞCILAR İKRA ESLEM ŞAMAN 317 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA BİRECİK İSRAFİL ÇAKMAK 318 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL KADİR TANRIVERDİ 319 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR KULP MERYEM KAHRAMAN 320 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR BİSMİL MERYEM ÖRÜN 321 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL FATİH MUAZ KARUMÇU 322 Satranç Takımı

**********************
MARDİN DARGEÇİT MUHAMMED AKAY 323 Satranç Takımı

**********************
VAN ERCİŞ ÖMER TULMAÇ 324 Satranç Takımı

**********************
MUŞ MERKEZ SİNAN TUTUŞ 325 Satranç Takımı

**********************
BATMAN KOZLUK SÜMEYYE YURT 326 Satranç Takımı

**********************
GÜMÜŞHANE MERKEZ VEFA CAN 327 Satranç Takımı

**********************
BURSA OSMANGAZİ YAKUT AKIN 328 Satranç Takımı

**********************
HAKKARİ ŞEMDİNLİ YUNUSEMRE BEYOĞLU 329 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MİDYAT YUSUF R ARPA 330 Satranç Takımı

**********************
SİİRT KURTALAN ZEYNEP ARSLAN 331 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ LEVENT DURMUŞ 332 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MİDYAT MFURKAN ACAT 333 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MELİKE İBİN 334 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ KÜBRA IŞIK 335 Satranç Takımı

**********************
HAKKARİ MERKEZ YUNUS EMRE DENİZ 336 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN KAHTA AİŞE NAZLI İLYA 337 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE AMİNE CAN 338 Satranç Takımı

**********************
MARDİN NUSAYBİN ESMANUR ÖZBEK 339 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK İDİL MİRAN BARAN 340 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MİDYAT ABDULLAH DEMİR 341 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR SİLVAN ASLI TEMEL 342 Satranç Takımı

**********************
MUŞ MERKEZ EBRU PO T POLAT 343 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN ÇELİKHAN GÖKÇE GÜLER 344 Satranç Takımı

**********************
VAN MERKEZ MUSAB KURUAĞAÇ 345 Satranç Takımı

**********************
BATMAN MERKEZ AHMED FARUK ÜZER 346 Satranç Takımı

**********************
AĞRI MERKEZ AHMET K* RA KAÇMAZ 347 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ CİHAN ASLANTAŞ 348 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP ŞAHİNBEY LEMA MİSLEM 349 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR KULP ÖMERHATTAB DEMİREL 350 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN KAHTA AHMET HASAN PARLAK 351 Satranç Takımı

**********************
ELAZIĞ KOVANCILAR MİNE KARATAŞ 352 Satranç Takımı

**********************
BİNGÖL MERKEZ MUHAMMED BULUT 353 Satranç Takımı

**********************
AFYONKARAHİSAR MERKEZ MÜNEVVER CEYDA SOLMAZ 354 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ÖMER ERKA AVCI 355 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK SSERKAN BUZCU 356 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL EBRUNİSA POLAT 357 Satranç Takımı

**********************
BURSA KESTEL EMİR KARABEY 358 Satranç Takımı

**********************
BİTLİS AHLAT FURKAN KEŞAN 359 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK HAYRUNNİSA BATURALP 360 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ LEYLA DOĞAN 361 Satranç Takımı

**********************
TRABZON ARAKLI MELEK NAZ KIZILDAĞ 362 Satranç Takımı

**********************
ADANA KARAİSALI MUSTAFA ŞENZEK 363 Satranç Takımı

**********************
VAN ÇATAK ŞİRVAN SARIGÜL 364 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL ZEHRA FIRAT 365 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ZEYNEPHÜMEYRA ÇETİN 366 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MİDYAT FADİME AKAY 367 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ GÜLİSTAN BOĞMACI 368 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL PENDİK AHMET İSA LEVENT 369 Satranç Takımı

**********************
BURSA YILDIRIM ASLI BİLGE CEYLAN 370 Satranç Takımı

**********************
MARDİN KIZILTEPE AYLA DOĞAN 371 Satranç Takımı

**********************
SİİRT KURTALAN AZRANUR DEMİR 372 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ BERİN ÖRS 373 Satranç Takımı

**********************
BİTLİS MERKEZ BETÜL BEYZA TARİK 374 Satranç Takımı

**********************
AĞRI MERKEZ BEYHAN ÇIKMAZ 375 Satranç Takımı

**********************
BİNGÖL SOLHAN ELİF ÇALIŞKAN 376 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MAZIDAĞI ELİF DENLİ 377 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ EMİR ÇABUK 378 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK MERKEZ EMİRHAN SAK 379 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK EYÜP DEMİROĞLU 380 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ FATMA ZEHRA ASLAN 381 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL KARTAL GÜLBAHAR VERGİIİ 382 Satranç Takımı

**********************
ELAZIĞ MERKEZ GÜLNİHAL BETÜL İMAMOĞLU 383 Satranç Takımı

**********************
BURSA OSMANGAZİ HAYRUNNİSA KABAN 384 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN BESNİ HAZAL ERDOĞAN 385 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL PENDİK HÜLYA YİĞİT 386 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ HÜSEYİN ÇELİK 387 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ İKRA NURA DOĞAN 388 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR SİLVAN M MEHDİ A YÜZ AN 389 Satranç Takımı

**********************
BATMAN MERKEZ MERVE YILDIZ 390 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL PENDİK MERYEM ALKAN 391 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA HALİLİYE MERYEM ESKİ 392 Satranç Takımı

**********************
MALATYA MERKEZ MERYEM KESKİNKILINÇ 393 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK İDİL MESUT KERÇİN 394 Satranç Takımı

**********************
BAYBURT MERKEZ MİRAÇ KUKAROĞLU 395 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN KAHTA MUSTAFA AKTAŞ 396 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK ONUR DEMİREZEN 397 Satranç Takımı

**********************
KARAMAN MERKEZ REFİKA TEKER 398 Satranç Takımı

**********************
BURSA GEMLİK RUKİYE YAVUZ 399 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN KAHTA SAFVAN KIRIK 400 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MERKEZ SALİH SADUNOĞLU 401 Satranç Takımı

**********************
ADANA KOZAN SALİHA TOPAL 402 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MİDYAT SEHEL HASAN 403 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR SEYİT RIZA ÖZÇAKI 404 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ TAHA ARAL 405 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK CİZRE YAHYA DAYAN 406 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR YİĞİT AYANOĞLU 407 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ ZEYNEL MANSUR ÖZGÜR 408 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN KAHTA ZEYNEP ÇAYIR 409 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL PENDİK ZEYNEP SARI 410 Satranç Takımı

**********************
ELAZIĞ MERKEZ ZÜLAL TAŞKIN 411 Satranç Takımı

**********************
ERZİNCAN MERKEZ AHMEDUMEYR KARAASLAN 412 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA SİVEREK AHMET ELHÜSEYİN 413 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ALPEREN ÇAMYAR 414 Satranç Takımı

**********************
HATAY KIRIKHAN AYŞE BETÜL KARADERE 415 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ AYŞE EBRAR YALÇIN 416 Satranç Takımı

**********************
ANKARA SİNCAN EBRAR BOZKURT 417 Satranç Takımı

**********************
İZMİR KARABAĞLAR ECRİN ASLAN 418 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MİDYAT ELİF GÜN 419 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR KULP ELİF YOLU 420 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP NİZİP EMİNE CANPOLAT 421 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ EMİRHAN SAROL 422 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK İDİL ENSAR TEYMURTAŞ 423 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ ERDEM YAŞAR 424 Satranç Takımı

**********************
BATMAN BEŞİRİ ESLEM RANA ABLAY 425 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN KAHTA FATMA ZEHRA DOĞAN 426 Satranç Takımı

**********************
ERZURUM YAKUTİYE FURKAN ÇEÇEN 427 Satranç Takımı

**********************
MUŞ MERKEZ HATİCE ALME 428 Satranç Takımı

**********************
ADANA POZANTI HATİCE KÜBRA BEYAZ 429 Satranç Takımı

**********************
GAZİANTEP MERKEZ HEDİYE AYDIN 430 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN MERKEZ İREM NİSA ATLI 431 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL SULTANGAZİ KADİR SAĞLAM 432 Satranç Takımı

**********************
MARDİN KIZILTEPE LEYLA ZEBAR 433 Satranç Takımı

**********************
VAN ERCİŞ M YASİR SARI 434 Satranç Takımı

**********************
KARAMAN MERKEZ MERTEEREN ECİRCİ 435 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK İDİL MERYEM YILDIZ 436 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR DİCLE MİNEVER AKBULUT 437 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MUHAMMED BİLDEN 438 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE MUHAMMED EMİR TELLİ 439 Satranç Takımı

**********************
KAYSERİ MERKEZ MUHAMMED NEZİR ÖZDEMİR 440 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MİDYAT MUSTAFA Ş N AŞKIN 441 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK İDİL NAHİDE ZIRIĞ 442 Satranç Takımı

**********************
ADIYAMAN KAHTA NAZLI ÇİLOĞLU 443 Satranç Takımı

**********************
KARAMAN MERKEZ ÖMER TAHSİN YAVUZ 444 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ REYYAN SABAZ 445 Satranç Takımı

**********************
AYDIN SÖKE SAMET ÖZBAY 446 Satranç Takım

**********************
GAZİANTEP ŞAHİNBEY SEDATERGÜN AÇIKGÖZ 447 Satranç Takımı

**********************
ŞIRNAK CİZRE SÜMEYYE MALGIL 448 Satranç Takımı

**********************
BİNGÖL KARLIOVA YASİN ADEM 449 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA CEYLANPINAR YUSUF ARSLANAYDIN 450 Satranç Takımı

**********************
BATMAN MERKEZ YUSUF EMİR TUNCA 451 Satranç Takımı

**********************
MUŞ MERKEZ YÜSRA AY AYDIN 452 Satranç Takımı

**********************
VAN ERCİŞ YÜSRANUR HAKS VER 453 Satranç Takımı

**********************
MARDİN MİDYAT ZEYNEP ŞEYHAN 454 Satranç Takımı

**********************
KARAMAN MERKEZ ALPEREN KILIÇ 455 Satranç Takımı

**********************
YOZGAT AKDAĞMADENİ ASIM KOCATAŞ 456 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL ÇEKMEKÖY MELİH YILMAZ 457 Satranç Takımı

**********************
DİYARBAKIR MERKEZ MERVE ŞEKER 458 Satranç Takımı

**********************
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ŞEHNAZ DELİ 459 Satranç Takımı

**********************
ŞANLIURFA EYYÜBİYE ABDULSAMET DEMİR 460 Satranç Takımı

Bu haberler de ilginizi çekebilir