• DOLAR 15.844
  • EURO 16.942
  • ALTIN 948.595
  • ...
Batman Şoförler Odası seçimleri 5 Şubat’ta
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Kentte Şoförler Odası’nın seçim heyecanı yaşanırken, çeşitli meslek dallarından binlerce esnaf şubat ayında sandığa giderek yeni dönemde kendilerini temsil edecek ismi belirleyecek.

Batman Şoförler Odası Başkan Adayı Cemil Turan, 5 Şubat’ta gerçekleştirilecek genel kurul öncesi bir düğün salonunda dayanışma yemeği düzenledi.

Verilen yemeğe; BATSO Başkanı Abdülkadir Demir, STK ve oda başkanları, şoförler ve oy kullanacak üyeler katıldı.

Batman Şoförler Odası Başkan Adayı Cemil Turan, yaptığı açıklamada, 5 Şubat tarihinde Şoförler Odası’nın genel kurula gideceğini söyledi.

Seçim öncesi dayanışma yemeği vererek üyelerle bir araya gelmek istediğini ifade eden Turan, Şoförler Odası’na hizmet etmekten başka bir gayelerinin olmadığını kaydetti.

Turan, “Batmanlı meslektaşlarımıza hizmet etmek boynumuzun borcudur. Başkan adayı olmamı fırsat bilerek, odamızdaki üyelerimiz ve sevenlerimizle yemekte bir araya gelmiş olduk. Bizleri yalnız bırakmayan ve her zaman yanımızda olan bu güzel insanlara ve memlekete hizmet etmek bizlere sadece onur ve şeref verir. Allah’ın izniyle seçim öncesi Odamıza alacağımız tapulu daire, ambulans ve birçok alandaki hizmetlerimizle örnek bir oda olacağız.” diye konuştu.(İLKHA)

Bu haberler de ilginizi çekebilir