• DOLAR 13.512
  • EURO 15.258
  • ALTIN 802.523
  • ...
Batman’da aranan 224 kişi yakalandı
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, il genelinde 14 Ekim ile 24 Kasım tarihleri arasında aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar yapıldığı belirtildi. Geçtiğimiz günlerde yapılan çalışmalarda yakalanan 6 şahıs hakkında ise bilgiler paylaşıldı.

Çalışmalarda M.D. isimli şahsın; Hırsızlık suçundan toplam 17 yıl 9 ay 25 gün hapis cezası ile arandığı, adı geçen şahsın adli işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği bildirildi.

Yakalanan F.Ç. isimli şahsın; Kasten öldürme suçundan toplam 25 yıl hapis cezası ile arandığı, adı geçen şahsın adli işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği ifade edildi.

Aramada yakalanan B.B. isimli şahsın; Parada sahtecilik suçundan 30 yıl 5 ay hapis cezası ile arandığı, adı geçen şahsın adli işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği kaydedildi.

Yakalanan T.A. isimli şahsın; “Hırsızlık ve Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma/Sağlama” suçundan toplam 12 yıl 13 gün hapis cezası ile arandığı, adı geçen şahsın adli işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği bildirildi.

Yakalanan A.G. isimli şahsın; Hırsızlık suçundan toplam 14 yıl 3 ay hapis cezası ile arandığı, adı geçen şahsın adli işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği belirtildi.

Yakalanan Z.G. isimli şahsın; “Hırsızlık, Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması, Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme ve Yaralama” suçlarından toplam 11 yıl 3 ay hapis cezası ile arandığı, adı geçen şahsın adli işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği ifade edildi.

14 Ekim ile 24 Kasım tarihleri arasında çeşitli suçlardan aranan toplam 224 şahsın yakalandığı aktarılan açıklamada, yakalanan şahıslardan 68’inin ise tutuklandığı kaydedildi.(İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir