• DOLAR 8.878
  • EURO 10.405
  • ALTIN 501.378
  • ...
Trump'a göre yüzyılın suçu...
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

ABD eski Başkanı Donald Trump, Cumhuriyetçi Parti'nin organizasyonunda "Başkanımız" diye takdim edilerek bir konuşma yaptı. Kaybettiği 2020 seçimiyle ilgili konuşan Donald Trump, usülsüzlük yapıldığı iddialarını sürdürerek "Yüzyılın suçu olarak geçecek" dedi. 

Joe Biden yönetimini eleştiren Trump, “Bu akşam toplantıda ülkemizin gözlerimizin önünde yok olduğunu görüyoruz” dedi. 

2024'te yeniden aday olacağının sinyalini veren Trump, önceliğinin ara seçimlerde Kongre'de çoğunluğun Cumhuriyetçiler tarafından sağlanması için kampanyaya destek olmak olduğunu söyledi. Trump, "ABD'nin kurtuluşu, gelecek yıl ara seçimlerden başlamak üzere her seviyede Cumhuriyetçileri seçmeye bağlıdır" dedi. 

Trump, konuşması sırasında Çin'in Koronavirüs salgınını kontrol edemediği gerekçesiyle dünyaya "en az 10 trilyon dolar tazminat ödemesi" gerektiğini söyledi ve ülkelerin de Pekin'e yönelik borçlarını iptal etmesi gerektiğini ekledi.

ABD'nin bugün ulaştığı 'aşılama başarısının' da kendi hükûmetinin bir başarısı olduğunu ifade eden Trump, kendisinin yaptığı anlaşmalar olmasaydı Biden yönetiminin çok büyük bir sorun içerisinde olacağını söyledi.

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir