• DOLAR 7.57
  • EURO 9
  • ALTIN 412.613
  • ...
Muharrem İnce'nin kuracağı partiye İyi Partili vekiller de katılıyor iddiası

Memleket Hareketi adı altında Türkiye'yi dolaşan ve yeni parti kurma hazırlığında olduğunu ifade eden CHP eski Milletvekili Muharrem İnce, partisi için geri sayımı başlattı.

CHP yönetimiyle ters düşen İnce, Kemal Kılıçdaroğlu'nun parti içinde diktatörlük yaptığını belirterek Memleket Hareketi"ni partileştirme kararı almasından sonra yeni partisini 1 Mart'ta kuruyor.

CHP'den çok sayıda vekilin kendi partisine geçeceğini belirten İnce’nin İyi Parti’den isimlerle de temasta olduğu da konuşuluyor

İYİ PARTİ'DEN DE İNCE'YE KATILALIM TALEPLERİ VAR
Kulislerde konuşulan, İnce’nin İyi Parti’den istifa eden İsmail Ok ve İsmail Koncuk ile diyalog kanallarını açık tuttuğu belirtilirken, bu isimlerin dışında da birçok İyi Partili vekilin İnce'ye katılma talepleri oldu.

HDP'DEN UZAK BİR PARTİ
İnce’nin CHP’den ve İyi Parti’den saflarına katacağı bu isimler ile HDP’den uzak, teröre mesafeli bir parti kurmayı hedeflediği ifade ediliyor.

PARTİ LOGOSU TAMAMLANMAK ÜZERE
Öte yandan, parti logosu büyük ölçüde hazır olan İnce’nin, genel merkez kurmak için de Çankaya’da bir bina seçtiği, kullanıma hazır hale getirildikten sonra çalışmaların buraya taşıyacağı belirtiliyor.

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir