• DOLAR 8.093
  • EURO 9.571
  • ALTIN 496.366
  • ...
 Tabut şakası korkuttu!

Sakarya'da 3 arkadaş, akşam karanlığında şaka amaçlı yol kenarına tabut bıraktı, biri içine girdi.

Yoldan geçenler, yaklaştıkları tabuttan çıkan genci görünce korkuyla kaçtı. Arkadaşlar, korkutan şakalarını kamerayla kaydetti.

Kaynarca ilçesinde yaşayan Ömer Kaçan, Cüneyt Uzun ve Kadir Çoban isimli 3 arkadaş, şaka amaçlı Merkez Mahallesi’nde, yol kenarına tabut bıraktı.

KOŞARAK KAÇTILAR
3 arkadaştan biri, tabutun içine saklanırken diğer ikisi, yoldan geçenleri tabuta yönlendirdi. Tabutu en yakın camiye taşımak için yönelenler, içinden çıkan genci görünce koşarak kaçtı.

"SOSYAL DENEY YAPMAK İSTEDİK"
Arkadaşları, o anları kamerayla kaydetti. Ömer Kaçan, video içerikleri ürettiklerini anlatarak, "YouTube’a içerik üretiyoruz, videolar çekip atıyoruz. Sokağa akşam tabut koyduk ve insanların tepkisini merak ettik. Bildiğimiz tanıdığımız insanlara şaka yaptık. Yaşlı ve kalp sorunu olanlar ile çocuklara asla bu tür şakalar yapmıyoruz.

Tanıdığımız bildiğimiz insanların tepkisini ölçmek istedik. Tabuttan insan çıktığında nasıl bir tepki verecekler, bunu merak ettik açıkçası. Sosyal deney yapmak istedik. Bunu da kendi mahallemizde yaptık, umarım beğenmişlerdir. Biz çok beğendik izlerken." dedi.

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir