• DOLAR 6,1048
  • EURO 6,8129
  • ALTIN 250,713
  • ...
"Bunlar Yasin Börü`nün partisinden"

HÜDA PAR Antalya Milletvekili Adayı Abulbaki Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettikleri vatandaşların partilerine büyük ilgi gösterdiğini söyledi. Özdemir, "Halk bunlar Yasin Börü'nün partisi diyerek bağrına basıyor." dedi.

Özdemir, beraberindeki heyetle Antalya'nın Alanya ve Manavgat ilçeleri ile Side beldesinde ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretler sırasında HÜDA PAR broşürlerini de halka takdim eden heyet, vatandaşlardan destek istedi.

Özdemir ve beraberindeki heyet, ziyaretlerin ardından   HÜDA PAR Manavgat ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen iftara programına katıldı.

Seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmede bulunan Özdemir, halkın Antalya'da HÜDA PAR'ı yeni yeni tanımaya başladığını söyledi.

Karşılaştıkları çok sayıda kişinin "Siz Yasin Börü'nün partisi misiniz?" diye sorduklarını aktaran Özdemir şunları söyledi:

"Antalya il ve ilçe teşkilatlarımızdan kardeşlerimizle birlikte esnafımızı ziyaret ettik. Sokak sokak gezerek partimizi anlatıyoruz ve partimiz hakkında bilgi veren broşürleri dağıtıyoruz. Halkın bize karşı ilgisi çok yüksek. HÜDA PAR'ı Yasin Börü ile anıyorlar. Yasin Börü'nün ve arkadaşlarının vahşi bir şekilde katledilmesi halkımızda derin izler bırakmış. Bu yüzden tüm kesimden vatandaşlar bize ilgi gösteriyor.  Ziyaret ettiğimiz vatandaşlar, 'Biz sizin doğruluğunuza inanıyoruz, sizin yalan konuşmadığınızı biliyoruz' şeklindeki cümlelerini sık sık duyuyoruz.  Allah'a hamd olsun insanlar bizi doğruluğumuzla biliyor. Buna seviniyoruz.  Antalya'da çalışmalarımız üyelerimizin yoğun katılımıyla devam ediyor." (İLKHA)
 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir