• DOLAR 32.205
  • EURO 35.116
  • ALTIN 2500.695
  • ...
HÜDA PAR Antalya il teşkilatı bayramda çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Bayramın ilk iki gününde kanaat önderleri, aile büyükleri ve yaşlıları ziyaret eden HÜDA PAR heyeti, siyasi parti il başkanları, basın mensupları ve kimi STK ile hemşeri dernekleri temsilcilerini de telefonla arayarak bayramlarını kutladı.

Yapılan bayram programlarıyla ilgili açıklamalar yapan HÜDA PAR Antalya İl Başkanı Muhammet Şerif Durmaz, günün erken saatlerinde başladıkları bayram ziyaretlerinin yoğun ve verimli geçtiğini belirtti.

Durmaz, açıklamasında, “Ramazan Bayramı münasebetiyle çıkardığımız programlar kapsamında kanaat önderleri, aile büyükleri ve yaşlıları ziyaret ettik. Üye ve gönüllülerimizle bir araya gelerek bayramlaştık. Komşu ve akrabalarımızın bayramlarını tebrik ettik. Siyasi parti il başkanları, basın mensupları ve kimi STK ile hemşeri dernekleri temsilcilerini de telefonla arayarak bayramlarını kutladık.” dedi.

“Yolumuzun uzun, yükümüzün ağır ve işimizin çok olduğunun idrakindeyiz”

Çeşitli özel günleri vesile kılarak vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceklerini söyleyen Durmaz, “Particilik ve ayrımcılık yapmadan farklı vesilelerle halkımızla bir araya gelmeye, kucaklayıcı ve birleştirici siyaset anlayışımızı anlatmaya devam edeceğiz. Bu anlamda yolumuzun uzun, yükümüzün ağır, mesuliyetlerimizin büyük ve işimizin çok olduğunun idrakindeyiz. Allah istikametten ayırmasın, akıbetimizi hayr eylesin.” dedi.

“Bayram, mücahitlerin zafere ulaşması ve Gazze’nin hürriyetine kavuşmasına vesile olsun”

Tüm halkın bayramını tebrik eden Durmaz, açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

“Bu düşüncelerle bir kez daha tüm halkımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar; bayramın sulh ve selamete, huzur ve saadete, mazlumların kurtuluşuna, Müslümanların birliğine, özellikle de Filistinli mücahitlerin işgalci soykırımcılara karşı zafere ulaşmasına ve Gazze’nin hürriyetine kavuşmasına vesile olmasını dilerim.” (İLKHA)

Bu haberler de ilginizi çekebilir