• DOLAR 32.987
  • EURO 35.955
  • ALTIN 2544.798
  • ...
HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Demir, Nizip'te ziyaretlerde bulundu  
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Nakşi Erat, Nizip Belediye Başkan adayı Bayram Çakar, Karkamış Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Kılıçparlar'ın eşlik ettiği Milletvekili Demir, Nizip Sanayi Sitesi'ndeki esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek esnafın sıkıntı, sorun ve taleplerini dinledi.

Esnaf ziyaretinde, esnaf ve vatandaşlarla samimi diyaloglar gerçekleştiren Demir, esnafın sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinleyerek hayırlı Ramazanlar temennisinde bulundu.

Esnaftan ve vatandaşlardan "Bu Sefer HÜDA PAR" diyerek destek vermelerini talep eden Demir, HÜDA PAR'ın "Dürüst Belediyecilik ve Gerçek hizmet" anlayışı ile ilgili bilgi vererek 31 Mart'taki yerel seçimler için HÜDA PAR'ın tercih edilmesini talep etti.

Ziyaretlerde esnafın sorun, sıkıntı ve talepleri ile yakından ilgilenen Demir, Nizip halkından HÜDA PAR'ın "Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet" anlayışına destek olmalarını istedi.

31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için esnaftan ve halktan destek isteyen Demir, esnafa hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulundu.

İş yerlerini tek tek gezerek esnafa hayırlı, bol ve bereketli kazanç ile kolaylıklar dileyen Demir, esnafın beklenti ve taleplerini dinleyerek esnaf ile uzun uzun sohbet etti.

Esnafın sorun ve taleplerini not aldırarak esnafa yerel seçimlerin önemini anlatan Demir, yerel seçimler için esnaf ve vatandaşlardan destek istedi.

Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnun kaldıklarını dile getiren Nizip esnafı ise HÜDA PAR'ı sadece seçim zamanlarında değil her zaman yanlarında bulduklarını belirterek, seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi.

Demir ve beraberindeki heyet, yerel seçim çalışmaları kapsamında daha sonra Nizip Ticaret Odası'nı (NTO) ziyaret etti.

Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerinin karşıladığı Demir ve beraberindeki heyet, Nizip ilçesinin sorun, sıkıntı ve taleplerinin yanı sıra siyasi ve sosyal konuları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

HÜDA PAR'ın, siyaseti yalnızca Ankara'da masa başında değil sahada vatandaşlarla bir araya gelerek yaptığına değinen Demir, Nizip ile ilgili kendisine aktarılan sorunları not aldırdığını ve çözümü için ilgileneceğini söyledi. (İLKHA)

Bu haberler de ilginizi çekebilir