• DOLAR 32.196
  • EURO 35.003
  • ALTIN 2498.283
  • ...

Geçtiğimiz günlerde çocuk katili Netanyahu'nun tünelde kırmızı bir inekle çekilmiş fotoğrafı sosyal medyada dolaşmıştı. Kısa bir süre sonra, radikal Yahudi hahamların 22 Nisan'da Mescid-i Aksa topraklarında halka açık bir dini kurban töreni düzenlenmesi yönünde resmi bir talepte bulundukları öğrenildi… Hahamlara göre talihsiz hayvanın yakılması gerekiyor. Yorumculara göre Netanyahu'nun kırmızı inekli fotoğrafının yayılması, her ne kadar yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir kolaj olsa da oldukça sembolik… Fakat gerçek şu ki fotoğraf, Netanyahu'nun, Yahudi ‘tanrısının emriyle’ çocukları ve bebekleri dahi Amalekileri (Arapları) yok etme emrini gerekçe göstererek, Gazze'deki Filistinlilere yönelik soykırımı haklı çıkarmak için sürekli olarak İncil'e başvurması bağlamına uyuyor… Bütün bu dehşet, ABD ve diğer Batılı ülkelerin Müslüman kadın ve çocukların katledilmesini meşrulaştırmak için kullandığı “terörle mücadele”ye uyarlanıyor… Ve bu bir komplo teorisi değil, mutfakta çay yudumlayan uzmanlarının spekülasyonları değil, sarı propaganda da değil. Bunu önde gelen Batılı politikacılar, başkanlar, bakanlar, ABD Kongre üyeleri, Hıristiyan vaizler ve Yahudi hahamlara kadar hepsi bundan bahsediyor. Dünya, son derece çıplak soykırım siyasetine gerçek zamanlı olarak tanık oluyor. Katliamın organizatörleri ve katılımcıları hedeflerini gizlemekle kalmayıp, aksine mümkün olan her şekilde ilan ederek katliam hakkını dini metinler ve kehanetlerle meşrulaştırıyorlar…

Pek çok yorumcu, ısrarla bir dünya savaşını kışkırtma planlarını savunan Yahudi ve Evanjelik Siyonistlerin fanatizmi gerçekten de küresel bir krize yol açabileceğine inanıyor. Tüm bu Şamanizm, Siyonist rejim ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki egemen Evanjelik mezhep tarafından destekleniyor ve finanse ediliyor… Sözde Yahudi tapınakları "Tapınak Enstitüsü", 2000 yıl sonra ilk kez "israil"de tamamen kırmızı bir buzağının doğduğunu ve bunun "kehanetin işareti" olarak değerlendirildiğini duyurdu. Tüm bu Yahudi mezhepçi saçmalıkları anlamak oldukça zordur ama Yahudi fanatikler için bu oldukça mantıklı ve son derece açıktır. Tapınakçılar, kırmızı inek temizleme ayininin, şu anda resmi haham yasağına uyan yüz binlerce Yahudi fanatiğin Mescid-i Aksa'yı ele geçirmesine olanak sağlayacağına inanıyor. Bu konuda Siyonist rejimin uzun süredir sözde "üçüncü tapınak" inşaatı üzerinde çalıştığı bilinmektedir. Yeni tapınağın planları zaten hazır. Mescid-i Aksa çevresinde “arkeolojik araştırma” adı altında kazı çalışmaları sürüyor. Kazıları düzenleyenler, Mescid-i Aksa'nın "doğal bir şekilde" yıkılmasını ve ardından yerine "üçüncü bir tapınak" yapılmasının mümkün olabileceğine inanıyor. Ve bu bir komplo teorisi değil. Bu planlar, kamuya açıkça vurgulanmasa da genel olarak hiçbir zaman gizlenmedi. Ana medya bu konudan kaçınıyor çünkü Batı’nın dünyaya dayatılan liberal demokratik bağlamına uymuyor… Filistin'de yapay bir israil terör devletinin kurulması stratejik planın ilk aşamasıydı.

Siyonistler bunu yaparken bizler neyin peşindeyiz? Bizler 25 yıl içinde ilk defa israil’e balistik füze atan İran’ı çökertmeye çalışıyoruz… İki hafta önce neden füze atmıyor diyorduk, şimdi neden attın diyoruz… Hatırlayın… Ne işimiz var Libya’da sözü meşhur olmuştu… Sonra neden biz Libya’da değiliz dediler… Şimdi… Mescid-i Aksa’yı yıkarlarsa ne yapacağız… Yine BM’nin Güvenlik Konseyini göreve mi çağıracağız? Bu oyunun en büyük oyuncusu ABD ret oy kullanırsa ne yapacağız? Rusya bile tehlikenin farkına varıp Müslümanlara bunlara karşı birleşin diyor… Biz ne zaman gerçekten uyanacağız acaba? Gazze’ye selam, direnişe devam!