• DOLAR 31.04
  • EURO 33.723
  • ALTIN 2025.872
  • ...

İnsanlığın yok edilmekte olduğu bugün yeryüzündeki her bir birey, her bir topluluk ve her bir devlet ya Gazze’dir, ya da hain!

İster sıradan bir vatandaş olunuz, ister Cumhurbaşkanı, Başkan, Kral, Emir ve Halife, bugün bir adınız var; ya Gazze’siniz, ya da hain!

Siz ey Devlet Başkanları, Başbakanlar, Krallar, Emirler ve Halifeler! İster kendinizi Müslüman olarak tanımlayınız, ister başka bir şey, eğer bir taraftan soykırımcı israil’e hala silah, yiyecek, içecek, giyecek ve ilaç gönderiyorken, diğer taraftan Gazze’deki bebeklere hala bir şişe süt dahi vermediğiniz için hainsiniz!

Katil israil ve hempaları yapmakta oldukları soykırımı bütün dünyaya da canlı olarak izletiyorken, sizin eliniz Gazze için kalkmıyor, diliniz Gazze için konuşmuyor ve kalbiniz Gazze için çarpmıyorsa, hainsiniz!

İster şişe ile ister tanker ile ve ister boru ile israil'e su gönderiyorsanız, hainsiniz! İster kamyon, ister uçak ve ister gemi ile israil'e ihracat yapıyorsanız, hainsiniz…

Sonuç olarak ben, sen, o, biz, siz ve onlar!  Devlet olsun, dernek ve birey, her kim ve hangimiz bugün ya Gazze'yiz ya da israil ve dolayısıyla hain!