Hiç mi vicdan kalmadı!

Bursa'da bir benzin istasyonunun marketine giren hırsız kasiyerin dikkatini dağıtarak bir vakfa ait bağış kumbarasını çaldı. O anlar saniye saniye görüntülendi. Videoyu izleyenler, hiç mi vicdan kalmadı' sözleri ile duruma tepki gösterdi.

03.12.2021 20:29:31 / Güncel
Destek için 

Haber Merkezi

Bursa'da bir benzin istasyonuna gelen hırsız, kasiyerin dikkatini dağıtarak kasanın önünde duran ve ihtiyaç sahipleri için bağış toplanan kumbarayı kaşla göz arasında çaldı. Hırsızın rahat tavırları gözlerden kaçmazken görüntüleri izleyenler, 'hiç mi vicdan kalmadı' sözleri ile duruma tepki gösterdi.

Akşam saatlerinde petrol istasyonuna taksi ile gelen bir şahıs, markete girdi. Kasiyerin dikkatini dağıtan şahıs, önce bir şey alacakmış gibi yaparak kasiyerden arkasındaki raftan ürün istedi. Kasiyerin arkasına dönmesinden faydalanan hırsızlık zanlısı, kasanın önünde duran ve ihtiyaç sahipleri için doldurulan kumbarayı çaldı. Daha sonra hızlı adımlarla marketten çıkan şahıs kapının önünde duran taksiye binerek uzaklaştı. Kasiyer, durumdan şüphelenerek hırsızlık zanlısının peşinden gitti ancak döndüğünde kumbaranın olmadığını gördü.