Bir ilde kamu mesai saatleri değişti
Bilecik Valiliği, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 100. maddesine göre kamu mesai saatlerini düzenledi.
![Bir ilde kamu mesai saatleri değişti](https://dogruhaber.com.tr/thumbor/dgJf7S68NaoaOs7bfuotKxsBkU4=/660x400/dogruhaber.com.tr/images/23/50/bir-ilde-kamu-mesai-saatleri-degisti-40bdb0d5.png)
![](https://dogruhaber.com.tr/images/21/36/resim-cad374c1.png)
![](https://dogruhaber.com.tr/images/21/36/resim-939b4d02.png)
Bilecik’te Valilik, kamu mesai saatlerini değiştirdi.
Bilecik Valiliği'nden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
"18 Aralık Pazartesi gününden geçerli olmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 100. maddesine göre İlimizde uygulanacak mesai saatleri sabah 08.30-12.30 ve öğle 13.-17.30 olarak düzenlenmiştir. Bazı kamu kurum ve kuruluşlar için özel kanun ve talimatlarla tespit edilmiş olan mesai saatlerinin uygulanmasına ilişkin esaslar saklıdır."