• DOLAR 33.041
  • EURO 36.025
  • ALTIN 2561.533
  • ...
"Aksa Tufanı" şehitleri için Bursa'da taziye kuruldu
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Bursa-Filistin Evi Derneğinde kurulan şehitlerin ve mücahitlerin büyük boy resimlerinin asıldığı taziye evi vatandaşlar tarafından ziyaret ediliyor.

Şehitlere saygı ve Filistin'in coğrafi olarak bir bütün olduğunu göstermek için kurulan taziye siyasi parti ve STK temsilcileri tarafından da ziyaret edildi.

HÜDA PAR Bursa İl Başkanı Mehmet Şimşek, İl Başkan Yardımcısı Fetullah Özsoy, Yıldırım İlçe Başkanı Veysel Aymelek, Osmangazi İlçe Başkanı Yakup İşeri, Gürsu İlçe Başkanı Aziz Kayalık ve beraberindeki kalabalık bir heyet Bursa -Filistin Ev Derneğinde kurulan "Aksa Tufanı" şehitleri için kurulan taziye evine gittiler.

HÜDA PAR heyetini Bursa-Filistin Evi Derneği Başkanı Mohammed Alyazji karşıladı.

Bölgenin tanınmış âlimlerinden Molla Muhammet Bilgin ve Mısırlı Prof. Dr. Muhammed Said hoca "Aksa Tufanı" operasyonuna katılan mücahitlere dua ettiler. Şehit olanlar için de Fatiha okudular.

"HÜDA PAR olarak üzerimize düşen her fedakarlığı yapmaya hazırız"

HÜDA PAR Bursa İl Başkanı Mehmet Şimşek, "Aksa Tufanı" operasyonlarına tam destek verdiklerini belirterek, HÜDA PAR olarak ellerinden gelen her desteği Filistinli kardeşlerimiz için yapacağız. Pazar günü İstanbul ve Diyarbakır'da iki büyük miting düzenleyeceğiz. Diğer partilerinde destek vereceği bu mitinglerle Aksa Tufanı" operasyonuna katılan mücahitlere moral vermek için düzenleyeceklerini belirtti.

HÜDA PAR heyetinin ardından İHH Bursa Şubesinden bir ekipte taziyelerini iletmek için Bursa -Filistin Ev Derneğine geldiler. (İLKHA)

Bu haberler de ilginizi çekebilir