• DOLAR 33.078
  • EURO 36.164
  • ALTIN 2608.48
  • ...
Ensarullah Lideri: Siyonist lobi Müslümanları Peygamber Efendimizden ve Kur'an'dan ayırmaya çalışıyor
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

El-Mesire haber kanalının haberine göre Seyyid Abdul Melik el-Husi, Amerikan hegemonyasının zayıflaması nedeniyle İslam milletlerinin İslam'a ve ilahi değerlere dönmesi gerektiğini söyledi.

El Husi şunları ekledi: “Müslümanlara yönelik komplolar arttıkça İslami ilkelerimizi kullanmalı ve zorlukları fırsata çevirmeliyiz. Ancak Siyonistler, Müslümanları kendi itibar ve hidayet kaynaklarından ayırmaya çalışıyorlar.”

El-Husi, dünyadaki Yahudi-Siyonist lobi ve takipçilerinin İslam ümmetini Peygamber Efendimiz (S.A.V) ve Kur'an'dan ayırmak için her yolu denediğini belirterek “Geldiğimiz aşamada zalimler ve müstekbirler, insan toplumlarını yanıltmaya, insanları ahlaken yozlaştırmaya, onlara hakim olmaya çalışmaktadırlar. Bunu Müslümanları kutsallarından ayırarak yapıyorlar.”

Ensarullah hareketinin lideri, Siyonist lobinin ve Batı'nın amacının halk üzerindeki kontrolü kolaylaştırmak ve onları köleleştirmek olduğuna dikkat çekerek, “Amerika yolsuzluğun ve kötülüğün bayraktarlığını yapıyor ve bunu çok yüzsüzce üstleniyor.” İfadesini kullandı.

Bu haberler de ilginizi çekebilir