• DOLAR 32.848
  • EURO 35.284
  • ALTIN 2448.499
  • ...
Artuklu Belediye Başkanı Tatlıdede'ye teşekkür plaketi
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Platform Dönem Sözcüsü Necmettin Başboğa, Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Mardin İl Başkanı Abdulselam Demir ve Nezir Güneş, Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede’yi ziyaret etti.

Mardin STK Platformu tarafından hazırlanan ‘Teşekkür Plaketi’, heyet tarafından Başkan Tatlıdede’ye takdim edildi.

Platform Dönem Sözcüsü Başboğa, Ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu süreçte gerek deprem bölgesinde yapmış oldukları hizmetler, gerekse de Mardin’e sığınan depremzedeler için vermiş oldukları destek ve katkılarından dolayı Başkan Tatlıdede ve ekibine Mardin halkı adına teşekkür ettiklerini söyledi. 

Nazik ziyaretlerinden ve bu ince düşüncelerinden ötürü kendilerine teşekkür eden Başkan Tatlıdede, Deprem bölgesinden gelen ihtiyaç talebine göre bölgeye desteklerinin her daim süreceğini vurguladı.

Başkan Tatlıdede, konuşmasında şunları ifade etti:

"Öncelikle Mardin STK platformu üyelerine ve bugün onları temsilen gelen heyete teşekkür ediyorum. Bizler Artuklu Belediyesi olarak, 11 ilde etkili olan ve 'Asrın Felaketi' olarak nitelendirilen depremin ilk saatlerinden itibaren ekiplerimizi teyakkuza geçirerek ilgili birimlerle kısa süre içerisinde koordinasyonu sağlayarak bölgeye sevkiyatlarımızı başlattık. Tabi bölgeye yaşam malzemesinin yanı sıra iş makinaları ve personellerimizle de destek vererek bölgedeki enkazın kaldırılma çalışmalarına destek verdik. Deprem bölgesinde ekiplerimiz bu süreçte yoğun bir mesai harcadı. Bölge halkı tarafından da orda yaptığımız çalışmalar takdirle karşılandı. Bölgedeki çalışmalarımızın yanı sıra şehrimize sığınan depremzede kardeşlerimiz için de Artuklu Belediyesi olarak her türlü desteğimizi verdik. Meclis üyesi arkadaşlarımız da hem deprem bölgesinde hem de Mardin’de yapılan çalışmalara destek verdi. Meclis Üyelerimize de teşekkür ediyorum. Bu plaketi başta deprem bölgesinde özveriyle çalışan mesai arkadaşlarım olmak üzere Artuklu Belediyesi'ndeki tüm Personellerimiz ve Meclis Üyelerimiz adına alıyorum. İnşallah deprem bölgesinden gelecek olan ihtiyaç talebine göre bölgeye yardımlarımız sürecek. Bu zorlu süreci hep birlikte aşacağız inşallah." (İLKHA)Bu haberler de ilginizi çekebilir