• DOLAR 32.784
  • EURO 35.154
  • ALTIN 2457.906
  • ...
İyi Parti'den ilk açıklama geldi!
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Zorlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: “Cumhurbaşkanlığı seçiminin kazananı yoktur. Önümüzde yaklaşık 11 gün bulunmaktadır. Özellikle vurgulamak isteriz ki 24 saatin bile uzun olduğu Türk siyaseti için bu süre çok önemlidir. İki aday arasında 28 Mayıs günü seçmenlerden o iki adaydan bir oy fazla olanının seçileceği sürece tanıklı edeceğiz. Geçersiz ve kullanılmayan oylar,ve ikinci tura kalamayan adayların oyları hesaba katıldığında yepyeni bir bakış açışının milletimizle buluşacağı bir seçim günü olacaktır.

Siyasi iktidar tüm devlet kaynaklarını umarsızca kullanmış, kendisi tarafından yönlendiren bir kısım medya ile kara propagandaya başvurmuştur. Milli ve dini değerlerimizi de sürece ortak etmeye çalışmıştır. Bu aşamada bize düşen en büyük görev millet iradesine ve her bir oya sahip çıkmak ve hızlıya 28 Mayıs’a elbirliğiyle hazırlanmaktır. 

Yoğun incelemeler neticesinde YSK verileri ile ıslak imzalı tutanaklar arasında uyuşmayanlar vardır. Dün saat 15 itibarıyla ilçe seçim kurullarına itirazlarımızı yapmış bulunuyoruz. Binlerce itiraz yapıldı ve her bir oyun sağlıklı bir şekilde yansımasını sağlayacağız. Mersin’de incelemeler devam ediyor.

28 Mayıs’ta gerçekleşecek 2. turun ardından 14 Mayıs’ta milli iradenin ortaya koyduğu tablonun analizini ortaya koyacağız. İYİ Parti’nin hedefi ülke yönetimini üstlenmektir. Genel Başkanımız sayın Akşener’in önderliğinde yolumuza devam edeceğiz. Altını çizerek söylüyorum ikinci turu Millet İttifakı kazanacak."

Bu haberler de ilginizi çekebilir