• DOLAR 32.504
  • EURO 34.783
  • ALTIN 2499.528
  • ...
“Hayat Namazla Güzeldir” programının finali yarın Diyarbakır’da
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Kuran Nesli Platformu, yaşları 7 ile 10 arasında değişen binlerce çocuğa başta namaz olmak üzere birçok alanda eğitim verdi.

Eğitimlerin ardından programlara katılan çocuklar ve ailelerine yönelik “Hayat Namazla Güzeldir” etkinliği düzenlenecek.

Yarın Diyarbakır’da gerçekleştirilecek etkinlik öncesi konuşan Kuran Nesli Platformu Diyarbakır İl Koordinatörü Şerif Kaçan, “25 Eylül Pazar günü Hazreti Süleyman yerleşkesinde ‘Hayat Namazla Güzeldir’ programı düzenleyeceğiz. Kuran Nesli Platformu olarak her yıl Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde 7-10 yaş arası çocuklarımıza namaz eğitimlerinden sonra final olarak böyle bir program yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaçan, “Bu hafta sonu yapacağımız programı, her etkinliğimizde olduğu gibi Allah’ın kelamı ile başlayıp bereketlendireceğiz. Çocuklarımız namaz kılacak, sertifika alacak ve ilahiler seslendirecekler. Çocuklarımız ve ailelerini programa davet ediyoruz. Bu münasebetle Diyarbakır’daki tüm halkımızı pazar günü saat 16.00’da Hazreti Süleyman yerleşkesine bekliyoruz.” dedi. (İLKHA)Bu haberler de ilginizi çekebilir