• DOLAR 32.979
  • EURO 35.942
  • ALTIN 2544.01
  • ...
BESO yönetimi Batman'da esnaf ziyaretinde bulundu
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, 8'inci Cadde esnafını ziyaret etti. Çiftçi ve beraberindeki heyet, kendilerine büyük bir ilgi gösteren esnafa teşekkür ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Çiftçi, "Ziyaretlerimizde hem esnafımızın hem de halkımızın nabzını tutarak sorun ve taleplerini dinledik. Kaldırımların düzensizliği nedeniyle ailelerin çocuklarıyla rahat geçemediğini ve bazen düşme tehlikesi yaşadıklarını bize ilettiler. Bununla beraber İluh Devlet Hastanesi'nden Komando Caddesi'nin 8'inci Caddeye kadar uzanan yolda araçların çok fazla hız yaptığını ve bunun tehlikeye yol açtığını belirttiler. Kazalar meydana gelmeden araçların hızlarını kesen kasislerin yapılmasında fayda olacağını ilettiler. Konuyla ilgili gerekli adımları atmak için girişimlerde bulunacağız." ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerinin süreceğini söyleyen Çiftçi, esnafın sürekli yanında olacaklarını, destek ve çözüm odaklı çalışacaklarını dile getirdi. (İLKHA)Bu haberler de ilginizi çekebilir