• DOLAR 17.958
  • EURO 18.304
  • ALTIN 1017.17
  • ...
Giresun Sanayi ve Teknoloji Müdürü Hacı Bekir Tuncer hayatını kaybetti
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Teyyaredüzü Mahallesi'nde 1 Şubat Salı günü yolun karşısına geçtiği sırada, M.A.D'nin kullandığı minibüsün çarpması sonucu ağır yaralanan Giresun Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hacı Bekir Tuncer,  tedavi gördüğü Giresun Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde öldü.

Cenazesi yakınları tarafından hastaneden alınan Hacı Bekir Tuncer, için Giresun Hükümet Konağı önünde tören düzenlendi.

Törene katılan Vali Enver Ünlü, büyük üzüntü içerisinde olduğunu belirterek, "Benden birkaç ay önce göreve başlayan, dertlendiğimiz, dertleştiğimiz bir arkadaşımızı kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyorum." dedi.

Tuncer'in ölümünün kendisini ve tüm mesai arkadaşlarını derinden sarstığını ifade eden Ünlü, şunları söyledi: "Araç kullanmazdı, rahmetli bisiklette gelir giderdi, çevreci bir arkadaşımızdı. 'Eyvah, herhalde bisikletle giderken biri çarptı.' dedim. Yayaymış. Allah'ın takdiri böyle, boynumuz kıldan ince. Tabii bu tür ölümler, sevdiklerimizi vakitsiz kaybetmek bizleri üzüyor. Rahmetli çok güzel bir insandı, karıncayı bile incitmezdi. Bu vakitsiz ölüm hepimizi derinden üzdü ama inşallah yaptığı hizmetlerle hayırlarla güzelliğiyle o hep anılacak, yüreklerimizde yaşayacak. Değerli ailesine de sabırlar diliyorum."

İl Müftüsü Ramazan Topcan'ın yaptığı duanın ardından Tuncer'in cenazesi memleketi Afyonkarahisar'a gönderildi.

Hacı Bekir Tuncer'in evli ve üç çocuk babası olduğu öğrenildi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir