• DOLAR 31.035
  • EURO 33.789
  • ALTIN 2027.281
  • ...
En fazla nikâh kıyan belediye hangisi?
Google News'te Doğruhaber'e abone olun.  Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Son yıllarda Türkiye'nin en çok nikâh kıyılan ilçesi olan Şahinbey Belediyesinde nikâh törenleri tüm hızıyla devam ediyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi Evlendirme Memurluğunda nikâh memuru tarafından nikâhı kıyılmak üzere olan çiftlere sürpriz yaparak nikâh kıydı.

 

Şahinbey Belediyesi Evlendirme Memurluğunda nikâhı kıyılan çiftlere zaman zaman sürpriz yapan Tahmazoğlu, Ayşegül Aydoğan ve Ali Polat çiftinin nikâhı kıyıldığı esnada “Bir dakika” diyerek nikâh salonuna girdi.

Tahmazoğlu, Aydoğan ve Polat çiftine unutamayacakları bir an yaşatarak çiftlerin nikâhını kıyarak, kol saati hediye etti.

Aydoğan ve Polat çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileyen Tahmazoğlu, “Şahinbey Belediyesi olarak her yıl en fazla nikâh kıyan belediye ve en fazla çocuğun dünyaya geldiği ilçe durumundayız. En fazla nikâh kıyan belediye ünvanımızı bu yılda devam ettirmek istiyoruz. Evlenen tüm çiftlerimiz için evlilik okulu projemiz de devam ediyor ve evlilik okulumuza her geçen gün ilgi ve alaka daha da artıyor. Düğün hediyesi olarak da yeni evlenecek olan çiftlerimize otomatik çamaşır makinesi hediye ediyoruz. Aynı zamanda nikâhı kıyılan çiftlere kol saati hediye ediyoruz. Zaman zaman yeni evlenecek çiftlere sürpriz yaparak nikâhlarını kıyıyoruz. Ayşegül Aydoğan ve Ali Polat çiftine sürpriz yaparak nikâhlarını kıydık. Tüm çiftlerimize bir ömür boyu mutluklar diliyorum." dedi.

Aydoğan ve Polat, yaptığı sürprizden dolayı Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler. (İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Bu haberler de ilginizi çekebilir