• DOLAR 13.527
  • EURO 15.258
  • ALTIN 803.266
  • ...
Bitlis Belediyesi tarafında yol merdiven yapım çalışmaları devam ediyor
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Bitlis’in farklı mahallelerindeki dik ve dar sokaklara yeni merdivenler yapan Bitlis Belediyesi, mevcut merdivenlerde de yenileme çalışmalarına devam ediyor. Merdivenlerin bakım ve onarımını yapan belediye, paslanmaz çelik korkuluklarla merdivenleri daha güvenli ve kullanışlı hale getiriyor.

Bitlis Belediyesi, Zeydan, 8 Ağustos, Gazibey, Atatürk, Saray, Şemsi Bitlis, Taş, Beşminare ve İnönü mahallerinde bulunan ve vatandaşların sürekli kullandığı merdivenlerde yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bitlis’te kent estetiği için önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda dik yokuşlu sokakları merdivenlerle daha kullanışlı hale getirdiklerini söyledi.

Yeni yapılan merdivenlerin yanı sıra mevcut merdivenleri de revize ettiklerini ifade eden Tanğlay, vatandaşlar için sıkıntılı olan sokaklara öncelik verdiklerini vurguladı.

Vatandaşların memnuniyetine büyük önem verdiklerini belirten Tanğlay, "Bitlis’te vatandaşlarımızın huzuru ve memnuniyeti için çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda vatandaşların isteklerini dikkate alıyoruz. Talepler doğrultusunda yolları daha kullanışlı hale getirmek için merdiven inşa ederek, mahalle sakinlerinin büyük bir sorununu çözüyoruz. Ayrıca mevcut merdivenleri de yenileyerek daha kullanışlı hale getiriyoruz." dedi. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir