• DOLAR 31.194
  • EURO 33.831
  • ALTIN 2038.318
  • ...
Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük kitap fuarı sona eriyor
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde 10 Ekime kadar açık olacak olan “Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı”na öğrenciler kitaplara ve yazarların seminerlerine yoğun ilgi gösteriyorlar.

Fuara sabahın erken saatlerinde gelen öğrenciler ve vatandaşlar, 28 yazarın ve 105 yayınevinin kendilerine sunduğu birbirinden değerli söyleşileri dinleyerek kitaplar alıyor.

 

Sevdikleri yazarlara oldukça yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, söyleşiden sonra yazarlardan imza alarak onları yakından görebilme imkanına sahip oluyorlar.

Fuar vesilesiyle kitaplara ve söyleşilere doyduklarını ifade eden vatandaşlar, “Şahinbey Belediyesi her zaman olduğu gibi büyük bir projeye daha imza attı. Bizler 105 yayınevinden her yaş grubuna hitap eden kitapları rahatlıkla alabildik. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun çalışmalarından da oldukça memnunuz. Düzenlenen bu fuarın önümüzdeki yıllarda da devam etmesini istiyoruz. Ülkemizin ve şehrimizin gelişip bilinçlenmesi için bu tür etkinlikler büyük önem taşıyor, emeği geçen Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederiz.” dedi. (İLKHA)Bu haberler de ilginizi çekebilir