• DOLAR 31.205
  • EURO 33.877
  • ALTIN 2039.2
  • ...
Kitapseverler ve yazarlar bir araya geliyor
Google News'te Doğruhaber'e abone olun.  Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Şahinbey Belediyesi’nin hafta sonu açılışını gerçekleştirdiği ve halktan yoğun ilgi gören “Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı”nda yazarlar okuyucuları ile bir araya gelerek kitaplarını imzalıyorlar.

Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde 10 Ekime kadar açık kalacak olan “Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı”nda Gri Koç Gökhan Müftüoğlu, Gazeteci-Yazar Nedim Şener ve Şair-Yazar Nurullah Genç sevenleri ile bir araya geldi.

 

Yazarlar düzenledikleri konferanstan sonra okuyucularına kitap imzalayarak fotoğraf çektirdi.

Vatandaşlarımızın ilgisi büyük

Fuarı değerlendiren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, fuarın kitaplarla vatandaşların kucaklaştığı çok güzel bir fuar olduğunu belirtti.

Şahinbey Belediyesi olarak okuyucuların, kitapların ve yazarların bir araya geldiği çok önemli ve güzel bir fuar yaptıklarını belirten Tahmazoğlu, “Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı’na Gaziantepli ve çevre illerdeki kitapseverler yoğun ilgi gösteriyor. Bu da bizim ne kadar doğru bir adım attığımızı gösteriyor. Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’ne çocukları ile birlikte gelen aileler, 105 yayın evi arasından istedikleri kitapları çok rahat bulabiliyor ve çocuklarına okuma kültürünü aşılayabiliyorlar. Bu fuardaki asıl amacımız, çocuklarımıza gençlerimize, vatandaşlarımıza kitapları sevdirmek ve okuma alışkanlığı kazandırmak. 10 Ekim pazar gününe kadar devam edecek olan ve birbirinden değerli yazarlarımızın konferans vereceği fuarımıza, tüm vatandaşlarımızın en az bir defa ziyaret etmesini istiyoruz.” dedi. (İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Bu haberler de ilginizi çekebilir