• DOLAR 16.822
  • EURO 17.55
  • ALTIN 977.84
  • ...
Şanlıurfa Umut Kervanı'ndan hayırseverlere teşekkür
Google News'te Doğruhaber'e abone olun.  Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Kurban Bayramı'nda bağış ve vekâlet yoluyla kurban organizasyonu gerçekleştiren Şanlıurfa Umut Kervanı, kurban bağışlarını yetim ve fakir ailelere ulaştırdı.

Şanlıurfa Umut Kervanı, yüzlerce gönüllüsüyle birlikte kurban kesim alanında salgın kurallarına riayet ederek kurban kesimi gerçekleştirdi. Şanlıurfa Umut Kervanı, Kurban Bayramı'nda fakir ve yetimlere umut olan hayır sahiplerine ve gönüllü üyelerine teşekkür etti.

"Fakir ve yetimlere umut olduk"

Kurban bağışlarını yetim ve fakir ailelere ulaştırdıklarını belirten Şanlıurfa Umut Kervanı Derneği Başkanı Mahmut Çelik, "Şanlıurfa Umut Kervanı olarak bir Kurban Bayramı'nı da geride bıraktık. Fakir ve yetimlere umut olduk. Her sene olduğu gibi bu senede Şanlıurfa Umut Kervanı olarak Kurban Bayramı'nda hem halkımıza hizmet edip kurbanlarını kestik hem de bize gelen kurban bağışlarını yetim ve fakir ailelere ulaştırdık. Bu vesileyle katkıda bulunan hayır sahiplerine teşekkür ediyoruz. Allah, onlardan razı olsun. Kurban Bayramı'nda bize bilfiil olarak gelip çalışan üye ve gönüllülerimize çok teşekkür ediyoruz. Allah, onlardan razı olsun ve yaptıkları hayırları kabul etsin." şeklinde konuştu.

"Yaptığımız yardımlar çok verimli geçti"

Yapılan kurban bağışlarının çok verimli geçtiğine değinen Çelik, "Şanlıurfa Umut Kervanı olarak 2021 yılında fakir ve yetimlere umut olduk. Yetim ve fakirlere et ve gıda yardımı ulaştırdık. Yaptığımız yardımlar çok verimli geçti. Katkıda bulunan bütün hayır sahiplerine teşekkür ediyoruz. Allah'u Teala katkıda bulunan herkesten razı olsun. " dedi. (İLKHA) 

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Bu haberler de ilginizi çekebilir