• DOLAR 8.658
  • EURO 10.18
  • ALTIN 488.66
  • ...
İpekyolu Belediyesi ilçede sıcak asfalt serimine başladı
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

İpekyolu Belediyesi tarafından altyapı kuruluşları ile koordineli bir şekilde ilçe genelinde başlatılan yol yapım ve asfalt serim çalışması kent genelinde eşzamanlı olarak devam ediyor.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, altyapı sorunları çözülmüş, uzun yıllar boyunca bir daha bozulmayacak nitelikte asfalt çalışması yapma hedefinde olduklarını belirtti.

Yaptıkları asfaltlama çalışmaları hakkında basına bilgiler veren Aslan, "Kentimizin merkezi konumundaki en büyük ilçesi olan İpekyolu'nda ihtiyaçlara yönelik çalışmalara öncelik veriyoruz. Bu çalışmaların en önemli ayağını yol yapım ve asfalt serim çalışması oluşturuyor. Çalışmalarımızı yaparken altyapı kuruluşları ile eşgüdümlü bir yol haritası çiziyoruz. Çünkü altyapısı yapılmadan bugüne kadar yapılan yolların durumunu hepimiz gözlemliyoruz. Çok şükür kısa süre önce başladığımız yol yapım çalışmalarında, asfalt serim aşamasına geçtik. İnşallah sezon içerisinde ilçemizdeki cadde ve sokak yolları çok daha güzelleşerek trafikte de önemli derecede rahatlama sağlanacaktır." dedi.

İpekyolu ilçe merkezinde yoğun olarak kullanılan cadde ve sokaklar başta olmak üzere, çalışma başlatılan tüm yolların bir an önce tamamlanması talimatını veren İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, "Değerli vatandaşlarımızın sabrı ve anlayışıyla yapımına başladığımız yolların bir an önce tamamlanarak hizmete sunulmasını hedefliyoruz. İnşallah kısa sürede hedeflerimize ulaşacak, vatandaşlarımızı daha konforlu ve güzel yollarla buluşturacağız." dedi.

Altyapı sorunları çözülen cadde ve sokaklarda, asfalt serim aşamasına başlandığını belirten İcracı Birim Müdürlüğü yetkilileri, son olarak, Buzhane Mahallesi Terzioğlu 1'nci Sokak ve Nuri Sokak'ta BSK binder asfalt kaplama çalışmasının tamamlandığını, diğer cadde ve sokaklarda da tam zamanlı bir çalışmanın devam ettiğini belirtti. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir