• DOLAR 8.867
  • EURO 10.441
  • ALTIN 501.43
  • ...
Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanından evladını PKK'den kurtaran anneye ziyaret
Google News'te Doğruhaber'e abone olun.  Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan anneler arasında yer alan Ayşegül Biçer, Hüseyin Beyoğlu'nun her zaman yanlarında olduğunu dile getirerek teşekkür etti.

HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önündeki evlat nöbetine katılan anne Biçer'in oğlu Mustafa Biçer'in PKK'dan kaçarak güvenlik güçlerine teslim olmasının ardından, Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu Biçer ailesini ziyaret ederek yanlarında olduğunu belirtti.  

 

Biçer ailesini ziyaret ederek verdikleri mücadele ve evlatlarına kavuşmaları nedeniyle tebrik eden Beyoğlu "Devletimiz güçlüdür. Bu haklı mücadelede her türlü imkanlarıyla ailelerimizin yanındadır. Bu zafer, kararlı bir duruş sergileyen anne ve babalarındır." dedi.

Evlat nöbetindeki mücadelelerine katkıda bulunan Beyoğlu'na teşekkür eden Biçer, "3 Eylül 2019 tarihinde başladığım mücadele rabbim bana zafere ulaşmayı nasip etti. İlk günden beri yanımızda olan maddi ve manevi olarak desteğini esirgemeyen Bağlar Belediye Başkanımız sayın Hüseyin Beyoğlu, evladıma kavuştuktan sonra da evimize gelerek bizi bu süreçte ziyaret eden ilk isim oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Evlat hepimizin evladıydı, hepimizi kazandık. Rabbim diğer ailelere de evlatlarına kavuşmayı nasip eder inşallah. Mücadele sadece bizim değil, herkesin mücadelesidir." ifadelerini kullandı. (İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir