• DOLAR 8.874
  • EURO 10.48
  • ALTIN 499.049
  • ...
Ruşen Çakır: Linç kampanyasının içinden geçiyoruz
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

HABER MERKEZİ

Ruşen ÇakırChrest Foundation’dan fon aldığı ortaya çıktıktan sonra kendini savundu. 5 yılda yaklaşık 500 bin dolar fon aldığı ortaya çıkan Çakır, ''İşimizi  açık yapıyoruz" dedi.

"RAHATSIZLIK İÇİN ÖZÜR DİLEMİYORUZ"

Çakır, açıklamasına şöyle devam etti: "Medyascope olarak bir linç kampanyasının içinden geçiyoruz. Sessiz kalmayı tercih ediyoruz çünkü linççilerle bir şey tartışmanın, onları herhangi bir şeye ikna etmenin imkanı yok. Birbirinden farklı dönemlerde, farklı kesimler tarafından yapılan linçlerin bir araya getirilmesiyle karşı karşıyayız. Olur böyle şeyler, burası Türkiye...
Zor bir iş yaptığımızın farkındayız ama bu linçleri hak etmediğimizin ama bir diğer yanıyla da hak ettiğimizin farkındayız. Çünkü işimizi iyi yapıyoruz, açık yapıyoruz, şeffaf yapıyoruz. Ve Türkiye'de her şeye rağmen her koşulda bağımsız ve özgür gazetecilik yapmanın mümkün olduğunu gösterdiğimiz için farklı kesimlerin çok ciddi şekilde bizden rahatsız olmasına neden oluyoruz. Onlara verdiğimiz rahatsızlık için de açıkçası özür falan dilemiyoruz."

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir