• DOLAR 8.472
  • EURO 9.993
  • ALTIN 483.38
  • ...
HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Aslan'dan Darülacezeye bayram ziyareti
Google News'te Doğruhaber'e abone olun.  Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

İstanbul İl Başkanı İsa Güvendik, İl Kadın Kolları Başkanı Münevver Aktaş, Şişli, Gaziosmanpaşa ve Eyüpsultan ilçe başkanlarıyla birlikte öncelikli olarak Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci'yi makamında ziyaret eden Aslan, kurum ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında Cebeci'den bilgi aldı

 

Aslan, Cebeci ile yapılan görüşme sonrasında Darülaceze sakinlerini tek tek ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Yaptıkları ziyaret sonrasında İLKHA muhabirine değerlendirmelerde bulunan HÜDA PAR Genel Yardımcısı Abdullah Aslan, gerçekleştirdikleri ziyaretle bir nebze de olsa yaşlıları sevindirmek ve bayramlarını tebrik etmek istediklerini söyledi.

"Kurban ibadeti sonrasında ilk iş olarak yaşlılarımızı ziyaret etmek istedik"

Aslan, "Bugün malumunuz kurban bayramı. Kurban Bayramı denilince akla yakınlar, akrabalar, sevdiklerimiz, dostlarımız, yaşlılarımız gelmektedir. Bugün kurbanlarımızı bir şekilde kestirdikten sonra İstanbul'daki teşkilatımız ile birlikte il başkanımız ve kadın kolları başkanımız ile ilk olarak kentimizin yaşlılarını, yaş almışlarını misafir eden Darülacezeyi ziyaret etme ihtiyacını hissettik." dedi.

İnsanların doğduktan sonra onların hayat serüveni, çocukluk, gençlik ve yaşlılık evreleriyle devam ettiğini ve insanların bir şekilde bu dünyadan ahirete göçtüğünü hatırlatan Aslan, "Her insanın mutlaka her evresinin bir değeri vardır. Bugün bulunduğumuz yaş itibariyle bizden daha yaşlı olan bizden daha fazla yaş almış insanlarımızı ziyaret etmek suretiyle onları sevindirmeye çalıştık. Onların bayramlarını kutladık, iyi dileklerimizi diledik. Onlardan dua aldık, mutlu etmeye çalıştık. Başkan Hamza Cebeci Bey’e gösterdiği ilgiden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Bu vesileyle bütün halkımızın bayramlarını kutluyorum. Bayramın tüm mazlumların, mahrumların kurtuluşuna vesile olmasını Allah'tan temenni ediyorum" diye konuştu. (İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir