• DOLAR 13.551
  • EURO 15.122
  • ALTIN 779.41
  • ...
Şanlıurfa'da yeni açılan çocuk parkındaki oyun gruplarına zarar verildi
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Siverek'te daha önce alt yapısı tamamlanarak beton çalışması yapılan sokakların tahrip edilmesinin ardından bugünde çocuk oyun grupları kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce parçalandı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince bir süre önce Şirinkuyu Mahallesi’ndeki çocuklar için oluşturulan çocuk oyun grupları tahrip edilerek kullanılamaz hale geldi.

Siverek Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan açıklamada, yapılan hizmetlerin birileri tarafından kasıtlı olarak sabote edildiği savunuldu.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Belediyemizce daha önce farklı bölgelerde alt yapısı tamamlanan sokaklarda yapılan beton yol çalışmalarının tahrip edilmesini siz değerli Siverek halkının takdirine sunduk. Biri ya da birileri tarafından sabote edildiğini düşündüğümüz hizmetlere verilen zararlara bir yenisi de Şirinkuyu Mahallesi’nde geleceğimizin teminatı çocuklarımıza yönelik hazırlanan çocuk oyun parkı eklenmiştir. Konuyla ilgili incelemelerimiz sürmekte olup vatandaşlarımızdan ricamız hizmetlerin korunmasıdır. Lütfen yapılan hizmetlere ve özellikle de çocuk oyun gruplarımızı tahrip edenleri uyaralım ve şikâyet edelim çünkü Siverek hepimizindir." denildi.

Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ise açıklamasında, "Benim Siverek'imin güzel yavruları üzülmesin yenisini yaparız onlara." dedi. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir