• DOLAR 8.556
  • EURO 10.082
  • ALTIN 495.458
  • ...
CHP'li belediyeler Gaziantep'te buluşuyor
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

CHP Gaziantep İl Başkanlığının ev sahipliğinde yapılacak olan çalıştay öncesi belediye başkanları, halk ile bir araya gelecek.

Çalıştayın ayrıntıları ile ilgili düzenlediği basın toplantısında bilgi veren CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, yerel seçimlerin ardından belediye başkanlarıyla 4’üncü kez bir araya geleceklerini ifade etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın Gaziantep’e geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında tüm belediye başkanlarıyla Gaziantep’te bir araya geleceklerini belirten Torun, “18-20 Haziran tarihlerini kapsayan çalıştayımız, yerel seçimlerinin ardından yüz yüze 4’üncü toplantımız olacak. Belediye Başkanlarımız bugün Gaziantep ilimizin 9 ilçesinde sahaya çıkacak ve vatandaşlarımızla bir araya gelecek. Çalıştay programımız yarın sabah sayın Genel Başkanımızın açılış konuşmasıyla başlayacak. Ardından belediye başkanlarımız, yerel hizmetleri ilgilendiren farklı konu başlıklarında atölye çalışmalarına katılacak. Pazar günü ise alanında uzman isimlerin bilgi ve değerlendirmelerini aktaracağı bir panel düzenlenecek. Yine pazar günü farklı proje uygulamaları üzerine belediye başkanlarımıza fikir verici sunumlar yapılacak. Bu çalıştayımızda, 2019 yerel seçimlerinin üzerinden geçen 2 yılı detaylı olarak masaya yatıracağız ve önümüzdeki 3 yılın yol haritasını da büyük ölçüde belirleyeceğiz.” dedi. (İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir