• DOLAR 8.65
  • EURO 10.333
  • ALTIN 494.256
  • ...
​Çocuklardan Filistin’e anlamlı bağış

Umut Kervanı Vakfı tarafından başlatılan "Filistin'e Acil Yardım" çağrısına Batman merkez oturan çocuklar, Kudüs’e selam gönderip kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Filistinlilere ulaştırılmak üzere bağışladılar.

Batman’da aynı mahallede ikamet eden Cemre Seyitoğu, Meryem ile Salime Alev, Meryem Rana Aslan, Zeynep Soyvural,  Cemre Zengin, Kevser ve Zeynep Kızılçınar adlı 8 çocuk kumbaralarını Gazze'de ki çocuklara ulaştırılmak üzere Batman Umut Kervanı Sekreteri Adnan Önder’e teslim etti.

Kumbaraları teslim alan Önder, yapılan anlamlı bağışlarından dolayı çocuklara ve ailelerine teşekkür ederek bu anlamlı bağılarının herkesin örnek olması gerektiğini söyledi.

Önder, “Çocuklarımız ümmetin kanayan yarası olan Mescid-i Aksay’ı ve onu savunan aziz Filistinli kardeşlerimizi hatırlatmaları ve bu konuda biriktirmiş oldukları harçlıklarını gelip bizim aracılığımızla Filistinli kardeşlerimize bağışlamaları bizleri hem sevindirdi hem de gururlandırdı. Bu kardeşlerimizi bu şekilde yetiştiren ailelerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. (İLKHA)

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir