• DOLAR 8.768
  • EURO 10.317
  • ALTIN 493.834
  • ...
İBB Kirazlı-Metrokent metro hattı seferlerini iptal etti: Vatandaşlar isyan etti
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

DOĞRUHABER

İBB, sinyalizasyon sebebiyle Kirazlı-Başakşehir/Metrokent hattını en yoğun kullanıldığı günlerden olan Cuma günü ulaşıma kapattı. Binlerce kişi otobüslerde balık istifi taşındı. Vatandaşlar duruma tepki göstererek belediyenin sorumsuzluğuna dert yandı.

EN YOĞUN SAATTE SEFERLER İPTAL EDİLDİ

İş çıkışı evlerine dönmek isteyen vatandaşlar, Kirazlı-Olimpiyatköy Metro hattını kullanmak istedi. Daha önce bir duyuru görmeyen vatandaşlar metro istasyonunda seferlerin iptal edildiğini gördü. Sefer iptallerinin daha sonra, M9 Ataköy-İkitelli metro hattı sinyalizasyon entegrasyonu çalışmaları nedeniyle 28 Mayıs Cuma günü saat 15.00 ile 29 Mayıs Cumartesi saat 14.00 arası M3 Kirazlı-Başakşehir Metrokent hattı seferlerinin iptal edildiği öğrenildi. Vatandaşlar sinyalizasyon çalışmaları için Cuma günü iş çıkış saatlerinin belirlenmesine tepki gösterdi.

YARIN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI VAR

Vatandaşlar yarın sokağa çıkma kısıtlamasının bulunduğunu ve bu sebeple metro hattını kimsenin kullanmayacağını ifade ederek çalışmaların hafta sonu yapılabileceği vurgusu yaptı. Yolcuların pandemi döneminde balık istifi şekilde otobüslerle taşınması da büyük tepki çekti.

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir