• DOLAR 13.445
  • EURO 15.27
  • ALTIN 794.123
  • ...
Irak Fetih İttifakı lideri El-Amiri'den Filistin direnişine destek
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Dün akşam El-Amiri'nin medya ofisinden yapılan açıklamada, görüşmede El-Amiri Filistinli liderlere; Filistin halkının, Kudüs'ün, Gazze'nin ve direnişin yanında olduğunu belirterek "Filistin direnişinde fırlatılan roketler, İslam ve Arap milleti için yeni bir tarih yazmıştır. " dediği aktarıldı.

El-Amiri, verilen mücadelenin boyutu ve kapsamıyla ilgili olarak düne oranla ümit verici gelişmelerin yaşandığına işaret ederek "Bugün İlahi zafer vaadine daha yakınız." dedi.

El-Amiri, artık bölgede yeni bir denklemin kurulduğunu kaydederek HAMAS'ın, siyonistlerin işgal ettiği tüm Filistin topraklarına ulaşan füze gerçeğine vurgu yaptı.

El-Amiri'nin, hem Heniyye hem de En-Nahale ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde, "Allah'ın izni ve Irak'taki tüm Müslümanların selam ve dualarıyla bu kutsal savaşta, ümmetin savaşında sizinle birlikteyiz." dediği aktarıldı.

Medya ofisinden yapılan açıklamada, Heniyye ve En-Nahale'nin, Filistin halkının tüm tarihi savaşlarında yanlarında bulunan Irak halkına teşekkür ve selamlarını ilettiği kaydedildi. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir