• DOLAR 8.577
  • EURO 10.403
  • ALTIN 510.684
  • ...
HAMAS'ın ateşlediği füze askeri aracı vurdu: 1 ölü 3 ağır yaralı

Kassam Tugayları tarafından yapılan açıklamada, abluka altındaki Gazze Şeridi'nden fırlatılan güdümlü bir füzenin, siyonistlere ait askeri bir araca isabet ettiği belirtildi.

İşgal medyasında yer alan habere göre, Gazze Şeridi'nden işgal altındaki Filistin topraklarına fırlatılan zırh delici savaş başlığına sahip füzenin bir askeri araca isabet ettiğini ve bunun sonucunda 1'inin öldüğü 3 siyonistin ağır yaralandığını itiraf etti.

 

Siyonist işgal rejimi ise, Gazze Şeridi'nden ateşlenen roket saldırılarında şu ana kadar 5 işgalcinin öldüğünü, 200 kişinin de yaralandığını bildirdi.

Siyonist terör rejiminin, işgal altındaki Kudüs ve Mescidi Aksa'daki hak ihlalleri ve savunmasız Filistinlileri hedef alması tansiyonu yükseltti.

İşgalci siyonistlerin Gazze'ye yönelik olarak başlattığı insanlık dışı saldırı bugün üçüncü gününde girdi. En son rakamlara göre işgalerin saldırıları sonucu Gazze Şeridi'nde şehit edilenlerin sayısının 48'e yaralananların sayısının ise 304'e çıktığı bildirildi.

Gece yarısı Gazze'nin batısındaki Mina Kavşağı yakınında bulunan 14 katlı Henadi Kulesi'ni birkaç füzeyle yerle bir eden işgalciler, gece yarısından sonra da yine Gazze'de iki büyük apartmanı daha tamamen yerle bir etti. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir

3 Comments

Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz başarıyla gönderildi.
Moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorum gönderilirken bir hata gerçekleşti.