• DOLAR 8.067
  • EURO 9.682
  • ALTIN 460.376
  • ...
Gaziantep’te engellilere tekerlekli sandalye dağıtıldı
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Yılın belli dönemlerinde engellilere akülü ve manüel tekerlekli sandalye dağıtan Şahinbey Belediyesi, bedensel engellilere akülü ve manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

Şahinbey Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenlenen törende konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yılın her gününde engellilerin yanında olduklarını belirtti.

Şahinbey Belediyesi olarak her zaman engellilerin yanında olduklarını anımsatan Tahmazoğlu, “Sadece engelliler gününde engelli kardeşlerimizi hatırlamak yerine engelli kardeşlerimize yardımcı olacak çalışmaları da birlikte yürütüyoruz. Şahinbey Belediyesi olarak şimdiye kadar 2 bin 434 adet  akülü ve manuel tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahibi engelli kardeşlerimize hediye ettik. Bunun yanı sıra işitme engelli kardeşlerimiz için işitme cihazı, engelli parkı, akülü sandalyeler için şarj istasyonları kurduk. Bunların yanında solunum cihazı ihtiyacı olan engelli kardeşlerimize solunum destek cihazı hediye ettik. Görme engelliler için beyaz baston dağıttık. Tüm binalarımızı, parklarımızı ve kaldırımlarımızı engelli kardeşlerimizin kullanımına uygun hale getirdik. Amacımız engelli kardeşlerimizin bu dünyadaki hayatlarını kolaylaştırmak.” dedi. (İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir