• DOLAR 7.874
  • EURO 9.384
  • ALTIN 457.871
  • ...
Ağrı'da 'En İyi Narkotik Polisi Anne' projesi hayata geçirildi

İçişleri Bakanlığı ve Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından, çocuklar ve gençleri uyuşturucu kullanımının önüne geçme konusunda anne duyarlılığından faydalanmak amacıyla 'En İyi Narkotik Polisi; Anne' projesi hayata geçirildi.

Uyuşturucuyla mücadelede annelere yönelik farkındalık ve bilinçlendirme çalışmasının yürütüldüğü proje kapsamında kentte, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirildi.

Konu hakkında İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Bu kapsamda 75 anneye,  sosyal mesafe kuralları gözetilerek, maske takılarak ve hijyen kurallarına uygun şekilde NarkoRehber semineri düzenlenmiş,  'En İyi Narkotik Polisi; Anne' projesine ilişkin bilgilendirme yapılmıştır. İlimizin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde stant açılmış, 100 anneye bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları yapılarak madde bağımlılığı ile mücadele el broşürleri dağıtılmıştır." denildi. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir