• DOLAR 9.423
  • EURO 10.984
  • ALTIN 540.23
  • ...
Diyarbakır Valiliği Coronavirus ihlallerine karşı Whatsapp ihbar hattı oluşturdu
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Konuya ilişkin Diyarbakır Valiliği tarafından yapılan açıklamada, insanlığı tehdit etmeye devam eden Covid-19 salgınına karşı Diyarbakır’ın daha iyi bir mücadele gayreti içerisinde olduğu belirtildi.

Salgından kurtulabilmek için mücadelenin hep beraber yürütülmesi gerektiğinin vurgulandığı açıklamada, “Bu kapsamda, bir dizi tedbirler aldık, uyguladık ve titizlikle de uygulamaya devam ediyoruz. Salgının seyrine göre yeni tedbirler almaya ve uygulamaya devam edeceğiz. Bu konuda tüm kurum ve kuruluşlarımızla iş birliği halindeyiz ancak görünmeyen bu düşmanı yenmek için birlikte mücadele etmek zorundayız. Bunun için sizleri seferberliğe davet ediyoruz.” denildi.

Açıklamada, “Lütfen temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarına uyalım. Uymayanları uyaralım. Bu konuda gördüğümüz ihlalleri, hayata geçirdiğimiz 0539 285 9090 numaralı Diyarbakır Valilik Whatsapp İhbar Hattı’mıza bildirmenizi istirham ediyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Whatsapp üzerinden gönderilen mesajların ilgili ekipler tarafından takip edilerek değerlendirileceğinin belirtildiği açıklamada, “Bu hatta gelen mesajlar, ilgili denetim ve kontrol birimlerimizce takibi yapılarak çözüme kavuşturulacaktır. İnşallah, el birliğiyle mücadele edip virüsü yeneceğiz.” şeklinde ifade edildi. (İLKHA)                                                                                                                           Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir