• DOLAR 8.347
  • EURO 9.673
  • ALTIN 504.34
  • ...
Telegram görüntülü görüşme özelliğini hizmete sundu

7'nci yılını kutlayan popüler mesajlaşma uygulaması Telegram, kullanıcıların en çok istediği video görüşme özelliğini hizmete sundu.

Telegram'dan yapılan açıklamada, "2020 yılı yüz yüze iletişim ihtiyacını öne çıkardı. Artık görüntülü görüşmelerin alfa sürümü, hem Android hem de iOS'ta mevcut. Kişinizin profil sayfasından bir video araması başlatabilir ve sesli aramalar sırasında istediğiniz zaman videoyu açabilir veya kapatabilirsiniz. Telegram'daki diğer tüm video içeriği gibi, video görüşmeleri de resim içinde resim modunu destekleyerek göz temasını korurken sohbetlerde ve çoklu görevlerde gezinmenize olanak tanır." denildi.

Açıklamada, "Tüm video görüşmelerini uçtan uca şifreleme ile korunduğunu belirtilen açıklamada, "Bağlantınızı onaylamak için, ekranda gösterilen dört emojiyi siz ve sohbet ortağınız için karşılaştırın - eşleşirlerse, aramanız Telegram'ın Gizli Sohbetleri ve Sesli Aramalar'da da kullanılan, zamana göre test edilmiş şifreleme ile yüzde 100 güvence altındadır." ifadelerine yer verildi.

Önümüzdeki aylarda Telegram'ın, grup video görüşmeleri üzerinde çalışacağını bilgisine yer verilen açıklamada, videolu görüşmelerin gelecekteki sürümlerde daha fazla özellik ve iyileştirme alacağı kaydedildi. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir