• DOLAR 7.622
  • EURO 8.901
  • ALTIN 458.31
  • ...
Elâzığ Valisi Erkaya Yırık, Kovancılar ilçesinde incelemelerde bulundu

Vali Yırık’a, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, İl Jandarma Komutanı Kıd. Albay Ali Yıldız ve kamu kurum ve kuruluş müdürleri eşlik etti.

Kovancılar İlçe Kaymakamı Bünyamin Karaoğlu tarafından karşılanan Vali Yırık, Kaymakamlığı ziyaretinde Kaymakam Karaoğlu’ndan İlçe hakkında brifing alarak, değerlendirmelerde bulundu.

Kaymakamlık şeref defterini imzalayan Vali Yırık, beraberindeki heyetle birlikte daha sonra Kovancılar Belediyesine geçti. Belediye Başkanı Hacı Akpınar’dan, yürütülen çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgiler alan Vali Yırık’a SODES Projesi kapsamında kursiyerler tarafından yapılan el emeği tablo Belediye başkanı tarafından takdim edildi.

Vali Yırık, daha sonra kronik rahatsızlığı nedeniyle birçok cerrahi operasyon geçiren ilçe sakinlerinden Esra Çiftçi’yi evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

İlçenin sosyo-ekonomik verilerini değerlendiren Vali Yırık, son olarak yörenin ilk entegre kaz çiftliğini yerinde inceleyerek yaklaşık 15 Milyon TL. yatırım yapan işletme sahibi Edip Yıldırım’dan faaliyetleri hakkında bilgiler alarak çalışmalarında başarılar diledi. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir