• DOLAR 7.199
  • EURO 8.517
  • ALTIN 475.377
  • ...
Ev sahibi Nazi bayrağını indiren kiracısı kadını otomatik silahla taradı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Oklahoma eyaletinde bir kadın Nazi bayrağını indirdikten sonra ev sahibi tarafından yarı otomatik tüfekle vuruldu.

Garfiel Bölge Şerifliği'nden yapılan açıklamaya göre bir partiye katılan 26 yaşındaki bir kadın, Alexander Feaster isimli kişinin evinin dışında asılı iki bayraktan birini indirdi.

Bunun üzerine Feaster yarı otomatik tüfeğiyle kadını sırtından vurdu. Hastaneye kaldırılan kadının iyileşmesi beklenirken Feaster göz altına alındı. Feaster hakkında öldürücü silahla saldırı ve öldürme amaçlı ateş etme suçlarından soruşturma açıldığı açıklandı.

Garfield County Şerifi Jody Helm pazar günü yapılan çağrının ardından kadının olay yeri yakInlarındaki bir çukurda sırtında 3 ila 5 kurşunla vurulmuş halde bulunduğunu belirtti.

NBC'nin ulaştığı güvenlik kamerası görüntülerinde beyaz bir kadının evin verandasında asılı bayrağı aldıktan sonra koşarak kaçarken beyaz bir erkek ön kapıdan çıkarak herhangi bir uyarıda bulunmadan 7-8 el ateş ediyor. Feaster'in bir komşusu ise vurulan kadını korumak için aracını siper ediyor.

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir